Szuperinfó Ceglédi VSE III. – Dabas SE II.  2:16

Szuperinfó Ceglédi VSE IV.  –  Albertirsa SE II.  6:12
Győztek:Petrik András 2,Hegyi Gergő 2,Dr Petrik Gábor 1,Virágh György 1

Eurokapu Szentendre SE II. – Szuperinfó Ceglédi VSE II. 12:6
Győztek:Péter Aladár 3,Lőrinczi Károly 1,Fodor Árpád 1,Szalkai Attila 1

Országos Újonc és Serdülő Ranglistaverseny Bük 09.30,10.01.

U – 13 egyéni
8.hely Hörömpő Ferenc 16.Tótin Kristóf

Az újonc versenyszámban a kitűzött célt sikerült elérni hiszen mindkét játékosunk előrébb végzett mint a ranglistás helyezése. Hörömpő Ferencnek jó esélye volt az éremre 2:0 9:8 as előnye is volt már de BVSC-es ellenfele fordítani tudott.Utána már nehezen tudta összeszedni magát a hátralévő két mérkőzésre.

S -15 páros
2.hely: Ócsai Máté – Kishegyi Ákos (Dunakeszi)

Az első kiemelt páros nem indult, Máté és páros társa 4 közt volt kiemelve.A döntőig sima volt az út ott az első játszmát megnyerték és két játszmában is 10:9 re vezettek de sajnos azok elmentek így KSI-is ellenfelük örülhetett 3:1 es győzelmüknek.

egyéni
16. Hörömpő Ferenc

Feri 0:2-es hátrányról bravúrosan fordított Soproni ellenfelével szemben a 32-es főtáblán.A helyosztókon már nem sikerült a bravúr de a selejtezőröl indulva a 16 hely is nagyszerű eredmény.

3.hely: Ócsai Máté
Hasonlóan a pároshoz első értékelhető meccse Máténak a döntőbe jutásért volt.Magas szintű mérkőzésen szoros csatában 3:1 re kapott ki az azon a napon nagyon jól játszó Huzsvár Eriktől akinek a a döntő már csak formalitás volt.Máté a 3. helyér 2:0-ra verte páros partnerét.