Szuperinfo-CVSE – Egri ÁFÉSZ I. 16 – 2
Győztek:Harasztovics László 4,Kovács Sebestyén 4,Bartus Csaba 3,Bogádi Imre 3 illetve a Bogádi – Harasztovics és a Bartus-Kovács párosok.

A vasárnap lejátszott mérkőzés a vártnál simábban alakult.Az elején sikerült jelentős előnyre szert tenni 9:0 is volt már a Ceglédnek így a győzelem egyértelmű volt.A legizgalmasabb meccset Bogádi Imre játszotta  Timafalvi Gergelly-el szemben: 0:2 -es hátrányból egyenlített majd a döntő szettben 8:3-ra majd 10:6 ra is vezetett. Fiatal ellenfele kiegyenlített és 3 meccslabdája is volt de végül Imi 15:13 -ra megnyerte a döntő játszmát.
Harasztovics László idei legjobb formáját hozta, reméljük a Gödöllő elleni rangadón tartani tudja ezt.
Veterán Ranglista Verseny Eger  Férfi Páros:

1.  Péter Aladár (Szuperinfó CVSE)- Gáspár Mihály (Jászkun Volán SE)
Kiváló játékkal szinte játszmaveszteség nélkül nyerték meg a párosok versenyszámát. Aladár formáját és ranglista helyezését tekintve toronymagas esélyese volt a tornának.