Az elmúlt hétvégén az NB I, NB II és Megyei bajnokságban is versenyeztek a Ceglédi VSE asztaliteniszezői, akik mindhárom megmérettetésen fölényesen győztek.
Gergye Zoltán tudósítása:
NB I.
Szuperinfó-CVSE I. – Gödöllő EAC I. 11:7
Győztek:Bogádi Imre 3,Bartus Csaba 2,Kovács Sebestyén 3,Biedermann Dániel 1 illetve a Bogádi-Kovács és a  Bartus-Biedermann párosok
Ha nem is érem, de helyezések szempontjából nagy tétje volt az utolsó NB I-es fordulónak.Ceglédi győzelem esetén negyedik, vereség a hetedik helyet jelenthette volna. Az őszi fájó vereség után kellemes meglepetésként mindkét párosunk megnyerte a mérkőzését 3:1-re így megnyugtató 2:0 as előnnyel kezdődhettek az egyéni mérkőzések. A fordulatos jó színvonalú mérkőzésen 6:3-as előnyre tettünk szert többek közt Bogádi Imre kiválló játékával aki az ellenfél legjobbját az eddig a tavaszi szezonban 2-őt vesztett Martinecz Gyulát verte. Bartus Csaba az év legjobbját nyújtotta és annyira élvezte a játékot hogy minden mérkőzése döntő játszmával végződött.Könnyen 4-t is nyerhetett volna. Kovács Sebestyén önmagához képest játékban haloványabb volt (érettségizett) de a végére belejött és csodálatos mérkőzésen minimális különbséggel maradt alul az utolsó meccsén. Biedermann Dani a győztes meccset azaz a 10. et nyerte meg.

NB II.
Szuperinfó-CVSE II. – Gyula I. 17:1
Győztek: Bozsó Norbert 4,Koroknay Tamás 4,Péter Aladár 4,Schmidt Máté 1,Molnár Gergely 2, illetve a Koroknay T.- Schmidt M és a Bozsó – Péter párosok.
Az NB II-es csapat második helye vált biztossá ezzel a sima győzelemmel,melyen mindenki játszhatott. A 12. mérkőzésen csereként lépett pályára Molnár Gergely így mindenki játszhatott az második csapatban. A tavaszi szezonban felében az első és második csapat is kitett magáért, magasan felülmúlva az őszit- és elérte az év elején kitűzött célt. Noha megyei csapatnak még van hátra három fordulója valószínű veretlenül nyeri meg és jut fel a megye „A”-ba.
Pest megye Dél
Szuperinfó-CVSE III.- Kakucs II. 17:1
Győztek:Szalkai Attila 4,Oros Imre 4,Ócsai Máté 4,Szabó Márk 3,illetve a Szalkai-Oros és az Ócsai-Szabó párosok.
Nem fért kétség a ceglédi győzelemhez de 7 döntő játszmás mérkőzés is volt amit a mieink nyertek.