CrossFit USA telthaz
Július 22-28 között rendezték meg a Reebok CrossFit Games idei döntőjét Los Angelesben. A megmérettetés során 11 feladatsorban mérték össze tudásukat a versenyzők, amelyekben szerepelt úszás, hosszú távú evezés, futás, tornagyakorlatok, súlyemelés, sprint számok és még megannyi embert próbáló gyakorlat. A magyar színeket első alkalommal Kovács Lacee képviselte, miután a májusi EB aranyérmével kvalifikálta magát a viadalra. A világbajnokságon végül a 25. helyet szerezte meg, ami a saját elvárásaitól elég távol esett, de a versenyre való felkészülés sem volt zökkenőmentes, aminek eredményeképpen sem fizikailag, sem szellemileg nem tudta hozni a tőle megszokott kirobbanó formát. Nagyon szép eredmény ez, hiszen először jutott ki versenyző kis hazánkból erre a hatalmas viadalra, valamint nagyon sok tapasztalatot szerzett Lacee, amely óriási segítség lesz a jövő évi versenyszezon szempontjából, mind edzéstervezés, mind a versenyre való felkészülés terén.