Lezárult a szavazás a cegledisport.hu oldalon, melyen az olvasók dönthették el, ki 2018 legnépszerűbb sportolója Cegléden. Az idei „like” vadászat minden év izgalmát felül múlta. Az egy hetes voksolási lehetőség első öt napján más-más sportoló vezetett, majd az utolsó negyvennyolc órában az elmúlt két év győztese Vincze Hanna és az idei „újonc jelölt” Szepes Réka nagyjából félóránként cseréltek helyet a dobogó első és második fokán, majd pénteken az este nyolc órai záráskor Szepes Réka 408, Vincze Hanna pedig 405 szavazaton állt, így a január 19-én megrendezendő Ceglédi Sportgálán Szepes Réka veheti át 2018 Legnépszerűbb Sportolója díjat. Szepes Réka a Ceglédi VSE Fitkid csapat versenyzője és igazán sikeres sportágában is. Novemberben a Fitkid Európa-bajnokságon 4. helyet szerzett Big Free Csapat kategóriában, decemberben pedig Gran Prix győzelmet aratott csapatával. Gratulálunk Rékának és köszönjük olvasóink aktivitását! Egy hét alatt 1599 szavazat futott be a húsz jelöltre és naponta öt, hatezren látogatták meg oldalunkat. Az első 10 helyezett és kapott szavazataik: