A férfi kézilabda NB I 11. fordulójának csütörtöki játéknapján a Tatabányát fogadta a Ceglédi KK SE a Gál József Sportcsarnokban. Nagy a különbség a két csapat játékos kerete között, mégis kicsit megtekergette a Tigrisek bajszát a Cegléd. Nem kezdtek jól a hazai fiúk, öt perc alatt öt gól kaptak (1-5), majd annyira feljavult a játékuk, hogy a 18. és a 45. perc között izgalmas ki-ki meccset vívott a két gárda. A  játékvezetők leginkább a Ceglédet sújtó iksz közeli eredménynél fújt véleményes ítéletei után az utolsó tíz perc már papírforma szerint alakult és a Tatabánya végül hat góllal nyert.

CEGLÉDI KK SE – GRUNDFOS TATABÁNYA KC 21 – 27  (12–14)

CEGLÉD: TAMÁSI – Hajdu, GÁBOR 5, Juhász 2 ,SZABÓ 3, Zobec 4, Kecskeméti 2, Csere: Mojszilov, Koncz (kapusok), Hódi 2, Radnic 2, Vuckovics, Campar, Pocsai 1, Müller, Edző: Jakab László

TATABÁNYA: SZÉKELY – VUJOVICS 8(2), SZÖLLŐSI 6(3), Vranjes 1, JUHÁSZ 5, Grigoras 1, Pásztor 1, Csere: BARTUCZ (kapus), Vrankovic 2, Sipos 1, Ilyés 1, Dénes, Fekete, Schäffer 1, Rozner, Rosta, Edző: Matics Vladan

Cegléd, 600 néző. V: Fekete, Tóth

Az eredmény alakulása. 3.perc 0-3, 5.p.: 1-5, 15. p.: 6-10, 18. p.: 8-10, 30. p.: 12-13, 33. p.: 14-14, 45. p.: 18-19, 50. p.: 19-23, 56. p.: 20-26

Kiállítások: 4, ill. 0 perc

Hétméteresek: 2/0, ill. 5/5

MESTERMÉRLEG:

Jakab László: – Negyvenöt percig partiban voltunk a jó Tatabányával, gratulálok a csapatnak! A végén sajnos elfogytunk és az első tíz perc kivételével megküzdöttünk, de ennyire futotta.

Matics Vladan: – Jól indultunk, majd ellazultunk és feljött a Cegléd. A végén tudtunk koncentrálni. A kinti utazás miatt fáradtnak tűntünk, de jól védekeztünk és a végén Bartucz a kapuban bravúrokat hozott és lendületet adott a csapatnak. Gratulálok a Ceglédnek!