A női kosárlabda NB I 8. fordulójának pénteki játéknapján a CEKK a PEAC Pécs otthonában lépett pályára. A hajrá előtt még döntetlen volt az állás, de végül a Pécs nyert. A Nemzeti Sport tudósítása:

PEAC PÉCS–VBW CEKK CEGLÉD 70–62 (23–17, 10–18, 15–10, 22–17)

Pécs, 300 néző. V: Tóth C., Farkas G., Boros T.PÉCS: DIÉMÉ-MARIZY 10, Wentzel 8, GÉMES-SAROK 9/3, UDODENKO 24/12, Bravard 10. Csere: Kaposi, Sánta 3/3, Ruják N., Hegedűs J. 2, Habling 2, Horobec, Szabó F. 2. Edző: Meszlényi Róbert

CEGLÉD: Swanier 9/3, GORJANÁCZ 16, Szirony 4, BREZINOVÁ 11/9, Higgins 4. Csere: Kobolák 7/3, Böröndy 5/3, Stankiewicz 6/6, Licskai, Király. Edző: Gabriel Carrasco

Az eredmény alakulása. 3. perc: 6–5. 6. p.: 15–15. 13. p.: 25–25. 17. p.: 27–31. 23. p.: 38–38. 26. p.: 40–40. 33. p.: 48–52. 37. p.: 57–57

MESTERMÉRLEG

Meszlényi Róbert: – A legfontosabb az volt, hogy nyerjünk. Nagy a feszültség a klubon belül az eredménytelenség miatt. Fontos lesz a folytatás, de nagyon rögös az út, és a szekérnek a négy helyett most csak három kereke működik.

Gabriel Carrasco: – A negyven perc során két különböző meccset láttunk. A harmincötödik percben még két ponttal vezettünk, utána azonban minden támadásunkban buta hibákat követtünk el, és a Pécs kihasználta ezeket.