A zord időjárás ellenére 270 versenyző húzott judogit magára a Ceglédi Gál József Sportcsarnokban megrendezett serdülő Országos Diákolimpián. A hazai színeket 11 sportoló képviselte és közülük néhányan még csak fél éve koptatják a szőnyeget, az így elért 8 pontszerző hely minden dicséretet megérdemel.

Sági Nikolett és Kőgyesi Gábor roppant magabiztosan nyerte súlycsoportját, míg Borsos Janka hatalmas küzdeni tudásának köszönhetően állhatott a dobogó legmagasabb fokára. Utóbbi sportoló a döntőben klubtársát Hajdú Lilit múlta felül a „házidöntőben”. A remek egyéni eredményeknek köszönhetően az éremtáblázaton és a MINETECHNIK kupáért zajló pontversenyben is a CVSE végzett az élen!!!

Köszönjük a támogatók és szülők, sportolók segítségét a verseny zökkenőmentes lebonyolításában!