Az Teke NB.I. keleti csoportjának 3. játéknapján hazai pályán fogadta a Ceglédi VSE  Salgótarjáni TK-t. Az első sorban Szarka és Zsiros kezdett. Szarka végig meggyőző játékkal játszott és már három szett után megszerezte a csapatpontot. Zsiros is ehhez hasonló játékkal magabiztosan gyűjtötte be pontját.

Az állás így 2:0 és 70 fa a vasutasnak.

A középső sorban Kovács és Rimóczi folytatta a pontvadászatot. Kovácsnak a mai napon nem ment a játék, így ellenfele szerezte meg a győzelemért járó csapatpontot. Rimóczi végig uralta meccsét és gond nélkül söpörte be a pontját.

Az állás 3:1 és 142 fa az előnye a hazai gárdának.

Az utolsó sorban Bíró és Sápi lépett hajrára. Sajnos Bíró egészségügyi problémája miatt cserére kényszerült, ezért Kállai váltotta az utolsó szettben. Ezt a helyzetet ellenfele kihasználta és megszerezte a Salgó második csapatpontját. Sápi egészen az utolsó szettig szorosan csatázott ellenfelével, de a végjátékban fölényesen nyert és megszerezte a hazaiak negyedik pontját. A több ütött fáért járó plusz két pontot a Cegléd kapta, így 6:2 arányban győzött. Ezzel a győzelemmel továbbra is 100%-os a bajnokságban a Cegléd VSE csapata!

Végeredmény: Ceglédi VSE – Salgótarjáni TK 6:2 (3219:3076)

Pontszerzők: Szarka Péter 556 fa , Zsiros Gyula 539 fa , Rimóczi Zoltán 558 fa , Sápi Tamás 542 fa , ill. Telek Tamás 535 fa és Molnár György 534 fa.

Az ifjúságiak is szépen remekeltek és győzedelmeskedtek a tarjáni fiatalok felett.

Végeredmény: Ceglédi VSE – Salgótarjáni TK 4:0 (1005:940) Pontszerzők: Fehérvári Tamás 488 fa és Bezzeg Bence 517 fa.