Százhalombattán a Kiss László sportuszodában rendezték meg az I.-II. korcsoportos /alsó tagozatos/ úszni tudó tanulók számára a Pest megyei diákolimpia döntőjét. A rövidpályás 25 m-es medencében megrendezett versenyen a várost három iskola, több mint 50 diákkal képviselte.
Iskolák:
- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda
- Táncsics Mihály Általános Iskola
- Várkonyi István Általános Iskola
EREDMÉNYEK
I.KORCSOPORT
50 m. fiú gyorsúszás /29 induló/
- Farkas Zalán 2007 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:42,3
- Banai Máté 2007 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:47,3
- Kuthy Levente Gábor 2007 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:53,4
- Békési Bulcsú 2007 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 1:01,23
- Tomcsányi Alex 2007 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 1:04,71
- Pusztai Márton 2007 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 1:20,0
50 m. leány gyorsúszás /19 induló/
- Sipos L. Adél 2007 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:39,02
- Tóth Bori Kincső 2007 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:44,26
50 m. fiú hátúszás /15 induló/
- Tomcsányi Alex 2007 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 1:05,08
- Tarsoly Zsolt 2008 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 1:08,23
50 m. leány hátúszás /16 induló/
- Tóth Kinga 2007 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:53,89
- Pap Veronika 2007 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 1:00,61
50 m. fiú mellúszás /18 induló/
- Bálint Tamás 2008 Táncsics Cegléd 0:56,4
- Pusztai Márton 2007 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 1:07,1
50 m. leány mellúszás /19 induló/
- Sipos L. Adél 2007 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:46,70
- Tóth Kinga 2007 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:57,4
II.KORCSOPORT
50 m. fiú gyorsúszás II.
- Patonai Péter 2005 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:35,60
- Szabó Róbert 2005 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:36,49
- Békési Zalán 2005 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:37,01
- Kecskeméti Koppány 2006 Várkonyi Cegléd 0:37,66
- Orosz Ádám 2005 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:38,5
- Karsai Roland 2005 Táncsics Cegléd 0:38,67
- Kecskés Zsolt 2005 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:39,34
- Konfár Dániel 2006 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:40,14
- Avdic Benjamin Semir 2005 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:40,37
- Kiss Dominik 2005 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:41,91
- Fábián Olivér 2006 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:42,56
- Veres Huba 2005 Táncsics Cegléd 0:42,80
- Nagy Máté 2005 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:44,98
- Dengi Dominik 2005 Táncsics Cegléd 0:47,49
50 m. leány gyorsúszás II.
- Darányi Csenge 2005 Táncsics Cegléd 0:40,20
- Csernus Flóra 2006 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:42,1
- Bárdossy Diána Adél 2005 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:42,69
- Berkes Léna 2006 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:42,9
- Kovács Eszter Réka 2005 Táncsics Cegléd 0:55,5
50 m. fiú hátúszás II.
- Patonai Péter 2005 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:44,80
- Békési Zalán 2005 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:47,9
- Avdic Benjamin Semir 2005 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:49,7
- Kakuk Ákos 2006 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:50,98
- Orosz Ádám 2005 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:51,52
- Kiss Dominik 2005 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:51,53
- Konfár Dániel 2006 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:55,45
- Soós Valér 2006 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 1:03,87
50 m. leány hátúszás II.
- Csernus Flóra 2006 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:52,88
- Bíró Lola Nadin 2006 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:53,64
- Vincze Viktóra Hanna 2006 Táncsics Cegléd 0:54,36
- Józsa Tímea Lilla 2005 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:57,50
- Varga Virág Lili 2006 Táncsics Cegléd 1:07,7
- Gombár Boróka 2006 Táncsics Cegléd 1:08,21
50 m. fiú mellúszás II.
- Szabó Róbert 2005 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:48,17
- Kecskés Zsolt 2005 Várkony István Általános Iskola, Cegléd 0:51,25
- Veres Huba 2005 Táncsics Cegléd 0:53,12
- Kakuk Ákos 2006 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 0:54,2
- Soós Valér 2006 Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 1:03,68
50 m. leány mellúszás II.
- Bárdossy Diána Adél 2005 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:48,9
- Darányi Csenge 2005 Táncsics Cegléd 0:50,22
- Bíró Lola Nadin 2006 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:53,23
- Kivács Lili 2005 Táncsics Cegléd 0:55,19
- Józsa Tímea Lilla 2005 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:55,67
- Vincze Viktóra Hanna 2006 Táncsics Cegléd 0:56,4
- Berkes Léna 2006 Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 0:56,78
- Fehér Krisztina 2006 Táncsics Cegléd 1:08,9
4*50 m. fiú gyorsváltó II.
- Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd 2:38,99
- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 2:45,84
- Táncsics M. ÁI Cegléd 2:46,89
4*50 m. leány gyorsváltó II.
- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 3:04,51
- Táncsics Mihály ÁItalános Iskola Cegléd 3:18,83
-Patonai Gábor testnevelő,SZKKIÓ-