Szerdán délután atlétika számos versenyszámában folytatódott az önkormányzat által támogatott városi diákolimpiák versenysorozata. A szervezők – Monori Anita, diákolimpia városi sportreferens vezetésével – az általános iskolások részére három korcsoportban és öt versenyszámban várták a jelentkezőket, akik hét iskolából érkeztek és vidám gyermekzsivajjal vették birtokukba a Malomtó széli sporttelepet. A szervezők lehetőséget biztosítottak a csemői és nyársapáti általános iskolák diákjainak is a részvételre.

A késő délutánig tartó rendezvényen több mint hetven érem talált gazdára:

EREDMÉNYEK

  1. korcsoport /lány

60m

  1. Vég Luca- Táncsics Mihály Általános Iskola
  2. Péter Emma- Református Általános Iskola
  3. Király Anna- Várkonyi István Általános Iskola

Kislabdahajítás

  1. Imregi Boglárka- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Kökény Hanna- Várkonyi István Általános Iskola
  3. Dávid Fanni Lili- Református Általános Iskola

Távolugrás

  1. Péter Emma – Református Általános Iskola
  2. Szeleczki Szabina- Református Általános Iskola
  3. Héda Lorina- Református Általános Iskola; Vég Luca- Táncsics Mihály Általános Iskola

600m

  1. Vég Luca- Táncsics Mihály Általános Iskola
  2. Kelemen Réka- Református Általános Iskola
  3. Batu Szabina- Várkonyi István Általános Iskola

  1. korcsoport/fiú

60m

  1. Takács Péter- Várkonyi István Általános Iskola
  2. Kovács Kolos- Református Általános Iskola
  3. Tóth Gergő- Református Általános Iskola

Kislabdahajítás

  1. Eszes Erik- Táncsics Mihály Általános Iskola
  2. Barna Máté- Várkonyi István Általános Iskola
  3. Újszászi Szabolcs- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

Távolugrás

  1. Orosz Ferenc- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Tóth Gergő- Református Általános Iskola
  3. Révész Levente- Táncsics Mihály Általános Iskola

600m

  1. Kovács Kolos- Református Általános Iskola
  2. Takács Péter- Várkonyi István Általános Iskola
  3. Tóth Gergő- Református Általános Iskola

III. korcsoport /lány

60m

  1. Tóth Nikolett- Református Általános Iskola
  2. Keszthelyi Luca- Kossuth Lajos Gimnázium
  3. Tóth Száva- Református Általános Iskola

Kislabdahajítás

  1. Keszthelyi Luca- Kossuth Lajos Gimnázium
  2. Bodócs Melánia- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  3. Herczeg Viktória- Református Általános Iskola

Távolugrás

  1. Keszthelyi Luca- Kossuth Lajos Gimnázium
  2. Varga Virág- Táncsics Mihály Általános Iskola
  3. Tóth Nikolett- Református Általános Iskola

600m

  1. Tóth Nikolett- Református Általános Iskola
  2. Keszthelyi Luca- Kossuth Lajos Gimnázium

Törőcsik Nikolett- Várkonyi István Általános Iskola

 

III. korcsoport/fiú

60m

  1. Szabó Mester István- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Prumek János- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  3. Kókai Ádám- Református Általános Iskola

Kislabdahajítás

  1. Bodócs Róbert- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Ürögdi Dominik- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  3. Csernus Tibor- Táncsics Mihály Általános Iskola

Távolugrás

  1. Szabó Mester István- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Kármán Marcell Tibor- Református Általános Iskola
  3. Lugosi Dániel- Református Általános Iskola

600m

  1. Orlov Szabolcs- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Kármán Marcell Tibor- Református Általános Iskola
  3. Prumek János- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

  1. korcsoport /lány

100m

  1. Gaál Gréta- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Varjasi Andrea- Táncsics Mihály Általános Iskola
  3. Gór Vivien- Várkonyi István Általános Iskola

Kislabdahajítás

  1. Gaál Gréta- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Kecskeméti Cintia- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  3. Fedák Antónia- Református Általános Iskola

Távolugrás

  1. Boros Boglárka- Kossuth Lajos Gimnázium; Kósa Evelin- Várkonyi István Általános Iskola
  2. Simon Réka- Várkonyi István Általános Iskola
  3. Orbácz- Nagy Anna- Kossuth Lajos Gimnázium

800m

  1. Szilágyi Fruzsina- Kossuth Lajos Gimnázium
  2. Belme Nelli- Várkonyi István Általános Iskola
  3. Klein Dorina- Várkonyi István Általános Iskola

 

  1. korcsoport /fiú

100m

  1. Rajta Zoltán- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Simon Péter- Várkonyi István Általános Iskola
  3. Turza Attila- Csemő, Ladányi Mihály Általános Iskola

Kislabdahajítás

  1. Peszeki Norbert- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Szűcs Tamás- Református Általános Iskola
  3. Turza Attila- Csemő, Ladányi Mihály Általános Iskola

Távolugrás

  1. Ecser Ádám- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Horváth Bence- Csemő, Ladányi Mihály Általános Iskola
  3. Rajta Zoltán- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

800m

  1. Tóth Brúnó- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
  2. Bognár Milán- Kossuth Lajos Gimnázium
  3. Vég Zsombor- Táncsics Mihály Általános Iskola

ÖSSZESÍTETT EREDMÉNYEK

            Legeredményesebb lány: Keszthelyi Luca- Kossuth Lajos Gimnázium

Legeredményesebb fiú atléta: Szabó Mester István-  Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

Legeredményesebb iskola:

  1. Református Általános Iskola 178 pont
  2. Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola 174 pont
  3. Várkonyi István Általános Iskola 98 pont
  4. Táncsics Mihály Általános Iskola 70 pont
  5. Kossuth Lajos Gimnázium 70 pont
  6. Csemő, Ladányi Mihály Általános Iskola 12 pont

Részt vettek még a Losonczi Iskola és a Nyársapát diákjai is.

A rendezvény sikeres lebonyolítását tizenhat testnevelő és pedagógus segítettet. Köszönjük munkájukat!

Köszönjük a Városi Sportcsarnok Kft. támogatását.

 

Jezerniczky Attila

városi sportkoordinátor

Fotó: Keszthelyi Ferenc

atletika verseny

Related Images:

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .