Keszthelyi Luca a vasárnapi második verseny napon is remek eredményeket ért el. Magasugrásban egyéniben is megszerezte az első helyet 140 cm-es ugrásával. Óriási fölénnyel nyert, mögötte a második helyezett 123cm-t tudott teljesíteni. Távolugrásban Luca bejutott a döntőbe, ahol 1 cm-el maradt le a dobogóról, így a 390 cm-es ugrásával az előkelő 4. helyen végzett az 50 induló közül. Összességében remek eredményeket ért el a ceglédi atléta lány a Budapest Válogatott színeiben Dortmundban, ahol nyolc ország több száz utánpótlás atlétája versenyzett egymással. Luca  a verseny végi összesített eredményhirdetéskor megkapta a korosztálya legjobb sportolója különdíjat is, csapata pedig a legjobb csapatnak járó díjat. A magyar csapat emellett elnyerte a legjobb atléta csapatnak járó dortmundi kupát is.