Csapat
A Ceglédi VSE birkózói több versenyen is részt vettek az elmúlt hétvégén. Szombaton a diák I. korosztály részére rendezték a szabadfogású országos bajnokságot Tiszakécskén. A bajnokságra bemérlegelt 137 versenyző között 11 ceglédi is ki vívta az indulás jogát. A ceglédiek hat érmet és három pontszerző helyet gyűjtöttek be. Kovács Árpád révén egy magyar bajnoki cím is Ceglédre került. Árpi a a diákolimpia után az országos bajnokságon is bajnoki címet szerzett szabadfogásban. Végig taktikusan birkózott és az ellenfeleinek egyetlen akció pontot sem engedélyezve megérdemelten lett a 38 kg magyar bajnoka.

Zenta
A serdülők a vajdasági Zántán vettek részt meghívásos kötöttfogású Magyar Szó Kupán. A versenyen öt ország közel 130 birkózója lépet szőnyegre. A ceglédiek itt is kitettek magukért, mivel a négy induló közül hárman meg is nyerték a súlycsoportjukat.