Gulyás Maja (1)
A hétvégén rendezték a diákolimpia szabadfogású döntőjét a fiú diák II. korosztálynak pénteken és a lányoknak szombaton a Csepeli BC rendezésében.
Katona Zoltán
A fiúknál 187 míg a lányoknál 127 birkózó mérlegelt a bajnokságra. Mind a két napon szép sikereket értek el a Ceglédi VSE birkózói. Pénteken a legtovább Katona Zoltán jutott aki a 29 kg döntőjébe verekedte magát. Sajnos a döntőben egy három menetes nagyon szoros mérkőzésen alulmaradt a diósgyőri ellenfelével szemben.
Rehor Orsolya
A lányok is kitettek magukért, két érmet is begyűjtöttek. Rehor Orsolya élete első versenyén a dobogó harmadik fokára állhatott fel 43 kg-ban, míg Gulyás Maja az országos bajnokság után, a diákolimpián isezüstérmet szerzett igaz egy súlycsoporttal fentebb 40 kg-ban.

40 kg  2.  Gulyás Maja   Kossuth Lajos Gimnázium

Az elmúlt napokban az utánpótlás válogatottak is nemzetközi versenyeken vettek részt, amelyekben két ceglédi is szőnyegre lépett. A kötöttfogású kadet válogatott tagjaként Kecskeméti Ferenc Szabadkán a junior kötöttfogású válogatott tagja ként pedig Andrási József Bukarestben. Mind a ketten nagyszerűen helyt álltak, Kecskeméti Ferenc 42 kg-ban első, Andrási József 50 kg-ban harmadik helyen végzett.