A hétvégén két országos bajnokságon vettek részt a CVSE-KÖZGÉP judosai. A diák „C” korosztály országos bajnokságának UTE Megyeri út csarnoka adott otthont, ahol három ceglédi judoka képviselte színeinket. A legjobban az előzetes várakozásoknak megfelelően Ürögdi Dominik szerepelt, aki négy győzelem mellett, mindössze egyszer hagyta el vesztesen a tatamit és így a harmadik helyen végzett.

Vasárnap szintén Újpesten került megrendezésre a másodosztályú felnőtt OB. E versenyen azon felnőtt versenyzők vehettek részt, akik az idei vagy a tavalyi első osztályú OB-n nem voltak I-V. helyezettek. A CVSE-KÖZGÉP szakosztályát két fő képviselte, remekül. A 100 kg-ban induló Zombori Lajos három ippon győzelemmel immár hatodik évben zsinórban lett másodosztályban országos bajnok. Míg a 73 kg-os Nagy Ádámnak is csak a döntőre fogyott el az ereje; az ezüstérem így is szép fegyvertény. A CVSE Közgép judosai immár 22 bajnoki éremnél tartanak a 2013-as évben.