Nagykőrösön rendezték az első CROWN Kupát, ahol óriási mezőny 470 judoka lépett tatamira, köztük a KÖZGÉP-CVSE judosai, mintegy 30 fővel. Közülük, több mint húszan érmes helyezést szereztek, s a ceglédi fiatalok az összetett pontversenyben a harmadik helyen végeztek.

Eredmények:

Diák „D” leány 25kg: I. Sila Réka,  III. Zsilka Adrien, III. Czakó Julianna, 28kg: III. Eigmüller Boglárka

Fiú 30kg: V. Sági Zsolt, 50kg: IV. Bimbó Bence

Diák „C” leány 36kg: I. Kelemen Réka

Fiú 33kg: II. Eigmüller Gergő, 42kg: I. Veres Huba

Diák „B” leány 33kg: II. Hajdú Lili, +49kg: I. Sági Nikolett

Fiú 29kg: V. Tomasoczki Bence, 33kg: III. Ürögdi Konrád, 45kg: I. Kőgyesi Gábor

Diák „A” fiú 32kg: II. Dobos Levente, 41kg: II. Kerekes Patrik, 45kg: III. Ürögdi Dominik

Serdülő leány 36kg: I. Klein Dorina, 57kg: I. Kerekes Gréta

Fiú 33kg: III. Hanus Milán, 40kg: II. Szegedi Dániel, 45kg: I. Détári Dániel, I.Kerekes Patrik, 50kg: III. Pálinkás Milán, 66kg: I. Vég Zsombor

Miskolcon rendezték a hagyományos EB-Mex Kupa nemzetközi ifjúsági válogató versenyt. A ceglédiek közül sokan betegséggel küszködtek, de így is heten indultak, a közel 200 fős mezőnyben. A jövő heti Országos Bajnokság előtt kiváló erőfelmérő volt a verseny.  Árvai Péter szép, taktikus judozással győzött súlycsoportjában, míg három, még csak serdülőkorú versenyzőnk bronzérmes is kiváló fegyvertény.

Eredmények:

Női 40kg: III. Klein Dorina

57kg: III. Kerekes  Gréta

Férfi 50kg: III. Ócsai Sándor

90kg: I. Ócsai Sándor

Solton meghívásos diák versenyt rendeztek. A 250 indulós mezőnyben két ceglédi lány mérlegelt, kik kiválóan szerepelve a dobogó tetejére állhattak.

Diák „C” 36kg: I. Kelemen Réka

Diák „B” +49kg: I. Sági Nikolett

Zágrábban ifjúsági válogató versenyt rendeztek, ahol Tamasi Szandra a KÖZGÉP-CVSE kiválósága, két győzelem, két vereséggel a VII. helyen végzett a 44kg-osok között.