A leány III. oszt Serdülő Bajnokság zárófordulójában az Inárcs-Örkény vendégeként lépett pályára a Ceglédi Kék Cápák serdülő csapata. A Cápa lányok tavasszal legyőzték az akkori tabella első Dabast, majd a harmadik Szigetszentmiklóst is, így a múlt heti fordulóban szerzett újabb győzelmükkel már a képzeletbeli dobogóra is felállhattak. Szerdán már „csak” annyi volt a feladat, hogy Örkényben is nyerni tudjanak. A kezdeti néhány perces „túlizgulás” három gólos hazai vezetést hozott, de a mérkőzés további részében egyre magabiztosabbá váltak a lányok és az éremért vívott utolsó csata 16 gólos diadallá érett. Bronzérmes tehát a Ceglédi Kék Cápák serdülő csapata, gratulálunk a lányoknak és edzőjüknek!

Inárcs-Örkény KC – Ceglédi Kék Cápák 14 – 30 ( 8 – 13 )

Örkény, 50 néző, vezette Forgács, Mestyán

Cegléd: Kopcsa Karolina, Semetka Gréta(kapusok), Peszeki Laura 7, Takács Viktória 7, Mód Klaudia 5, Kökény Hanna 4, Imregi Boglárka 4, Benkő Barbara 1, Farkas Fruzsina 1(1), Baricza Viktória 1, Vágány Noémi

Kiállítás: 4, ill. 6 perc

Hétméteres: 1/0, ill. 2/1

Az eredmény alakulása: 6.perc: 3-0, 10.p.: 3-5, 15.p.: 6-6, 20.p.: 7-9, 31.p.:9-19, 39.p.: 12-24

Ade Sowunmi edző: – És végre nem csak beszélünk róla, miénk a 3. hely! Egymásért, együtt a kis problémákat legyőzve sikerült fellépni a dobogóra. Ez egy tökéletes lezárás azoknak, akiknek ez volt az utolsó éve serdülőben és még tökéletesebb cél a jövő szezonra! Köszönjük minden szülőnek és hozzátartozónak a szurkolást és a támogatás és óriási gratuláció a csapat miden tagjának!