Az elmúlt hétvégén ismét pályára léptek a Ceglédi VSE utánpótlás labdarúgó csapatai. Eredmények:

U-21: Ceglédi VSE – Goldball ’94 FC  12-0

Gólszerzők: Viniczai (5), Szabó M. (2), Szabó Á. (2), Határ, Juhász, Hazafi.

Kecskeméti József edző:  Dicséret illeti a fiúkat. Nem foglalkoztak az ellenféllel, becsületesen tették a dolgukat és ennek lett a jutalma a magabiztos győzelem.

U-17: Ceglédi VSE – Goldball ’94 FC  1-3

Gólszerző: Kisgyörgy R.

Kurucsai Milán edző: A végeredmény véleményem szerint ebben az esetben nem igazságos számunkra, hiszen a játékban a mérkőzés nagy részében felül múltuk ellenfelünket és mi tudtunk több gólhelyzetet kialakítani. Van ilyen mérkőzés is. Ám az utóbbi mérkőzések tekintetében ez így bosszantó.

U-15: Kőbányai ISE – Ceglédi VSE  0-7

Gólszerzők: Lesti (3), Pataki (3), Földi                                                                              Farkas János edző: Tökéletes időjárás, tökéletes pálya, és legtökéletesebb az pedig a vendég csapat, nevezetesen a Cegléd volt. Elkápráztattak a srácok ezen a délutánon. Gratulálok a csapat minden tagjának!

U-14: Kőbányai ISE – Ceglédi VSE 2-1

Gólszerző: Kis Ádám

Széchenyi Márton edző: Nagyot léptünk előre a tavalyi évhez képest. Rengeteget fejlődtünk ez biztos. Ősszel 4:0ra kaptunk ki otthon, ma 72 percig vezettünk a tabella második helyezettje ellen idegenben. Mégsem tudtuk megugrani a lécet. Taktikusan, fegyelmezetten fociztunk, de 8 perccel a vége előtt kapusunk bevédett egy ártalmatlan kapura tartó labdát. Megint egy kapushiba és megint rangadón. Amiben mi vidéki csapatok le vagyunk maradva az az önbizalom. Ezt a mérkőzést mi veszítettük el, nem a Kőbánya nyerte meg. Az ellenfél szüleinek viselkedése miatt én kérek elnézést, de mégis ők értek el az eredményt a bíró terrorizálásával, hiszen az utolsó percben a sporttárs befújta büntetőnek a befújhatatlant. Így kikapni nincs is bosszantóbb! Gratulálok a csapatomnak, többen sírva jöttek le a lefújást követően, de nem kell szégyenkeznünk, mindent megtettünk!