A Ceglédi VSE  U-21 és U-15 labdarúgó csapata a hétvégi bajnoki forduló után is  őrzi dobogós helyezését. Még két forduló van hátra az utánpótlás bajnokságokból. Eredmények :

U-21:

Ceglédi VSE – Kelen SC  6-2 Gólszerzők: Erős (3), Hazafi, Terék, Szabó Á.

Kecskeméti József edző: Nem gondoltam volna a mérkőzés előtt,hogy tartalékos (Viniczai Viktor és Szabó Martin a felnőtt keretben kap szerepet) felállásban ilyen sima lesz a végeredmény. Kitűnő játékvezetés mellett, magabiztos győzelmet arattunk ERŐS RONALD vezérletével. Ha egy kicsit jobban koncentrálunk a látogatók kapuja előtt már sokkal hamarabb eldönthettük volna a három pont sorsát, de így sem lehetek elégedetlen. Jobban játszottunk, mint a múlthéten és gyönyörű gólokat lőttünk. Gratulálok Terék Balázs góljához. Nagyon közel a HARMADIK HELY !!

U-17:

Ceglédi VSE – Kelen SC  1-3 Gólszerző: Kovács P.

Kurucsai Milán edző: Egy jó csapat ellen tudtunk csapatszinten jó dolgokat produkálni. Számomra ez volt a legfontosabb. Az ellenfél többet birtokolta a labdát a mérkőzésen. A védekezésre felhasznált energia a támadások rovására történt. Sok jó egyéni teljesítmény volt a csapatban

U-15:

Grund 1986 FC – Ceglédi VSE  3-0

Farkas János edző: A mai napon a második helyért küzdöttünk. Sajnos az első tíz percet megijedve kapkodva játszottuk le. Ahogy telt az idő egyre jobban kezdtünk belelendülni csak sajna az egyenlítés elmaradt. Két óriási ziccert elhibáztunk. Fordulás után a játékvezető nem a labdarúgás szabályait követve csak a kárunkra tévedett. A csapat mindent megpróbált, de a mai napon a támadóink gól nélkül maradtak. Az utolsó két mérkőzés következik. Reményeim szerint kötelező mindkettő és ezzel megszerezhetjük a HARMADIK helyet!

U-14: Grund 1986 FC – Ceglédi VSE  5-3 Gólszerzők: Kovács B., Klément Á., Kis Á.

Széchenyi Márton edző: A vereség ellenére megdicsérem a csapatot, sok szép akciót láthattunk a fiúktól. Hármat lőni az éllovasnak jó teljesítmény. Az 5 kapott gól azonban árulkodó, sajnos kapusposzton nem tudtunk alkalmazkodni a csúszós talajhoz. A Grund FC ezzel megnyerte a bajnokságot, amihez gratulálok.