A labdarúgó NB III 22. fordulójának vasárnapi játéknapján a DVSC II otthonában lépett pályára a Ceglédi VSE. Nyert a Cegléd, így továbbra is stabilan tartják a biztos feljutó második helyüket és a tabella első Nyíregyháza csupán három pont előnnyel áll előttük. Szabó Attila tudósítása:

Fiatal, tartalék csapat elleni mérkőzés mindig sok veszélyt rejt magában, de szerencsére nem ismételte meg magát a tavaszi rajt. A sündisznóállást felvevő hazai védelmet nem tudtuk átjátszani az első félidőben, mindössze egyszer lőttünk kapura. A második játékrészben felgyorsultunk egy kicsit, de vezető gólunkat egy szöglet után szereztük Csordás Szabolcs fejeséből. Az utolsó 10 percben a hazaiak az egyenlítés reményében kitámadtak, aminek köszönhetően többször is kontrázhattunk volna, de sajnos az utolsó passzok mindig pontatlanok voltak. Győzelmünkkel továbbra is a sarkában vagyunk a Nyíregyházának, akiket a következő fordulóban, 2016. március 19.-én 15:00 órától hazai pályán fogadunk és győzelem esetén pontszámban be is érhetünk.

DVSC II. – Ceglédi VSE 0-1 (0-0)

Gólszerző: Csordás Szabolcs (70’ 0-1)

Cegléd: Verebélyi – Wild, Makrai, Farkas V., Farkas A., Csordás S. (Juhász), Csordás Sz., Markó, Szkunc, Peres (Füle), Pozsár (Popovics)

Varga Attila vezetőedző: A Debrecen teljesen visszaállt ellenünk a kapuja elé, próbáltak kontrázni, de készültünk erre és egész mérkőzésen osztályon felül védekeztünk. Sok dolog volt, ami nem sikerült támadásban az első félidőben, amit szünetben átbeszéltünk és látszott is a folytatásban. Három helyzetünkből egyet értékesítettünk, de a támadójátékunk egyenlő volt a nullával.