Véget ért a 2013-2014 évi labdarúgó utánpótlás bajnoki idény őszi szezonja. Utánpótlás csapataink jól szerepeltek, valamennyien a tabella felső harmadában végeztek. Télen a csapatok terem tornákon fognak szerepelni. Az idei utolsó forduló eredményei :

U-21: Ceglédi VSE – BVSC  7-0 Gólszerzők: Szabó M. (3), Viniczai (2), Pesti (2)

Kecskeméti József edző: Az első játékrész szalagavatós hangulatban telt. A folytatásban kijött a két csapat között meglévő különbség. Ilyen arányban  is megérdemelten nyertünk. Szeretném megköszönni a CSAPAT és a SZÜLŐK munkáját, önzetlen segítségét. Bízom abban, hogy a műfüves pálya adta lehetőségeket maximálisan ki tudjuk használni a téli felkészülés alatt és tavasszal célba vehetjük a DOBOGÓT! Az őszi teljesítmény alapján az 5. helyen végzett a csapat.

U-17: Ceglédi VSE – BVSC  3-0 Gólszerző: Simon G. (3)

Kurucsai Milán edző: Talán az őszi szezon legjobb játékát mutattuk ezen a találkozón. Felszabadultan játszott a csapat, sok tetszetős akciót vezettünk, de a helyzetekből csak három gól született.Az őszi szezon folyamán kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtva a csapat a 6. helyen zárt.

U-15: Ráckeve – Ceglédi VSE  2-3 Gólszerzők: Szlezák, Lesti, Pataki

Farkas János edző: Az év utolsó mérkőzése felemásra sikeredett. Az első félidő feléig unottan játszadozott a csapat, de amikor komolyra vettük, azonnal rúgtunk három gólt. Így vonultunk pihenőre. A második félidő katasztrofális volt, 2:0-ra el is vesztettük. A csapat nagyon komolytalanul készült az utolsó mérkőzésre. Ősszegésében jól sikerült az őszi szezon, a 4. helyen zártunk.

U-14: Ráckeve – Ceglédi VSE  1-1 Gólszerző: Kovács B.

Farkas János edző: Sajnos gyenge támadójáték jellemezte az egész mérkőzésen játékunkat Mezőnyben jobbak voltunk ellenfelünknél, de ez gólokban nem mutatkozót meg. Mi egy szerencsés góllal jutottunk vezetéshez, amit a hazaiak  óriási védelmi hibánkat kihasználva egyenlítettek ki. A mérkőzés összképe alapján igazságos eredmény született. A csapat ősszel a 6. helyen végzett.