A labdarúgó NB III utolsó őszi fordulójában Budapesten lépett pályára a Ceglédi VSE labdarúgó csapata. Szabó Attila tudósítása:

Sokszor a kötelezőnek tartott mérkőzéseket a legnehezebb hozni. A REAC néhány hete edzőt cserélt és azóta javuló formát mutat, amit ellenünk is bizonyított. Nehezen tudtuk feltörni a védelmüket, de a 28. percben sikerült. Igaz Pozsár lövését még védte a kapus, de Csordás Simon a kipattanóra érkezett és értékesítette. A cserék jól szálltak be, felgyorsult támadó játékunk. Laczkó Milán egy gól és egy gólpasszal segítette a csapatot és még volt egy óriási ziccere, amit a gólvonalról vágott ki a védőjátékos. Gólpasszával a hosszabbításban a sérüléséből visszatérő Füle Ákost hozta kihagyhatatlan helyzetbe.

Győzelmünkkel a Nyíregyháza mögött egy ponttal lemaradva megőriztük őszi második helyünket az NB III. keleti csoportjában. Üldözőink közül a Cigánddal 7, a Kazincbarcikával 9, a Hatvannal szemben 14 pont az előnyünk a tabellán. Pár napos levezető edzés után jöhet a megérdemelt pihenő, amelyről januárban visszatérve kezdődhet a felkészülés a tavaszi pontvadászatra.

REAC – Ceglédi VSE 1-3

Gólszerzők: Csordás S. (28’ 0-1), Laczkó (81’ 0-2), Csiszár (90’ 1-2), Füle (92’ 1-3)

Cegléd: Verebélyi – Buczkó, Szabó M.(Peres), Makrai, Farkas A., Sánta, Szkunc (Füle), Csordás Sz., Markó, Csordás S. (Laczkó), Pozsár

Varga Attila vezetőedző: – Nem játszottunk jó mérkőzést, nehezen vettük fel a játék ritmusát. Az első félidőben teljesen egyenrangú ellenfél volt a REAC. Ellenfelünk szervezetten és agresszíven játszott, mi pedig nem voltunk elég élesek. A cserékkel a kreativitást és a támadójátékot akartam javítani, mert szerettem volna hamarabb eldönteni a mérkőzést. Támadójátékunk fel is javult és a végére magabiztos győzelmet arattunk. 10 hete veretlenek vagyunk! El kell mondjam, hogy nagyon büszke vagyok a játékosaimra, ezért az egyedülálló féléves teljesítményért!