U-21 Dunakanyar SE Szentendre – Ceglédi VSE 1-4

Gólszerzők: Laczkó (2), Viniczai, Hazafi

Kecskeméti József edző: Végre jól és eredményesen játszottunk! Sokat számított Szabó Martin visszatérése, aki stabilizálta a védekezésünket, tartást adott a csapatnak. Ki kell emeljem Máté Róbert fegyelmezett játékát, számára idegen poszton nyújtott kimagaslót. Valamint dicsérnem kell a támadó triónkat is! Maradéktalanul azért nem lehetek elégedett, mert a biztos előnyünk tudatában, kb. hat tiszta ziccert hibáztunk el.

U-17 Dunakanyar SE Szentendre – Ceglédi VSE 2-2

Gólszerzők: Cseh, Pataki

U-15 Ceglédi VSE – Balassagyarmat USE 2-4

Gól: Kecskés, Szabó

Farkas János edző: Jól kezdtük a mérkőzést, a harmadik percben megszereztük a vezetést. Ami utána  következett az érthetetlen számomra, a csapat megmutatta a rá jellemző arcát. Többen a csapatból kritikán aluli teljesítményt nyújtanak hetek óta és még ezt is meg tudják magyarázni. Ez a játék fejben dől el, sajnos mi elvesztettük a fejünket. Remélem a jövő hétre mindenki megtalálja és helyre teszi magát.

U-14 Ceglédi VSE – Balassagyarmat USE 0-5

Széchenyi Márton edző: Sajnos nem tudtuk átmenteni formánkat a múlthétről, a védekezésünk egy pillanatig sem volt koncentrált, így már a 15. percben 0:3 volt az eredmény. Félidőben kialakult a 0:5-ös végeredmény. Legszívesebben 8-at cseréltem volna. A héten 6 játékos volt távol a mérkőzés előtti két napon, ahol négyet edzettek – Pest-megye válogatott edzőtábort szerveztek Tápiószentmártonban – így azt hiszem jót tett volna nekünk egy pihenőnap, mielőtt pályára lépünk.