U-19 Ceglédi VSE – Monor SE 2-2

Gólszerzők: Szekeres, Juhász Jók: Klement, Czeróczki, Jakab, Juhász

Kecskeméti József edző: Tudtuk a mérkőzés előtt, hogy ha nem veszítünk a mai rangadón, akkor jövő héten az UTE vendégeként bajnoki döntőt játszhatunk! Az első félidőben el kell ismerjem lefocizta csapatunkat a felnőttes focit játszó Monor gárdája. Teljesen megérdemelten vonulhattak kétgólos előnnyel a pihenőre. Szünetben higgadtan átbeszéltük a teendőket, szerkezetet váltottuk, amellyel stabilizáltuk a középpályánkat és a kétcsatáros  felállással beszorítottuk a látogatóinkat.

Fantasztikus második játékrészt produkáltak a ceglédi fiatalok, hatalmas energiákat mozgósítottak az egyenlítés érdekében, ami sikerült is  Juhász Dávid bomba góljával. Nagyon kicsi hiányzott ahhoz, hogy itthon tartsuk a három pontot. A három kapussal szembeni ziccer egyikét kellett volna kihasználnunk. Férfias küzdelemben, nagyon jó második félidőt produkálva megérdemelt a pontosztozkodás, amihez hozzá járult, hogy a vendégek  szünetben lecserélték a vasárnapi felnőtt meccs miatt  a két első csapatnál játszó labdarúgójukat. De ez mit sem von le a CEGLÉDI fiatalok teljesítményéből, akiknek gratulálok. Magabiztosan tartjuk a tabellán a második helyünket, és ha nyerünk jövő héten…

U-17 Ceglédi VSE – Monor SE 1-2

Gólszerző: Boros Jók: Krajcz, Szabó, Boros

Farkas János edző: A dobogó második helyén lévő csapattal találkoztunk és egy ki-ki meccset sikerült játszanunk velük. A csapat végig  motivált volt. Sajnos rosszkor kaptuk a gólokat, az egyik gólt pedig egy szabálytalanság előzte meg. Sajnálom, hogy nem sikerült megszereznünk  legalább az egy pontot.

U-15 Airenergy – Ceglédi VSE 5-3

Gólszerzők: Simon, Várkonyi (2)  Jók: Simon P., Várkonyi F., Katona K.

Pintér István edző: Ugyan az ellenfél jobb volt és nyert, de ott volt egy teljes ceglédi U15-ös csapat a pályán – ennek feltétlenül örülhetünk! És örülhetünk annak is, hogy egy 6 perces rövidzárlat miatti 3:0-ás vesztes félidő után, 4-et cserélve, rendezve a sorokat, nagyot küzdve 3:2-re megnyertük a második félidőt! Így tovább!

U-14 Air Energy – Ceglédi VSE 0-1

Gólszerző: Juhász (11-esből) Jók: Prumek, Juhász, Horváth, Szebeni

Ványi Zsolt edző: Helyenként jó játékkal, végig nagyot küzdve, megérdemelten nyertünk.

U-13

A Bozsik Program tavaszi második fordulóját Dabason rendezték meg, ahol csapatunk remekült szerepelt, négy győzelem mellett csak egy vereséget szenvedett el. Hét forduló után mérlegük tizennyolc győzelem, hat döntetlen és öt vereség, 54 rúgott és 13 kapott gól.

Eredmények:

Ceglédi VSE – Dabas 1-0

Ceglédi VSE – Liver FC Budaőrs 2-0

Ceglédi VSE – Budakeszi 2-1

Ceglédi VSE – Szigetszentmiklós 1-0

Ceglédi VSE – Dunaharaszti 0-1

A csapat tagjai és gólszerzői: Gulyás Kornél, Mocsári Keve (1), Ságodi Levente (1), Ványi Zsombor, Csepregi Tamás, Benke Szabolcs, Pásztor Máté, Ságodi Levente, Kovács Kolos, Kovács Máté, Suvada Bence (1), Varga Koppány (2), Regdanszki Máté (1), edző: Ványi Zsolt

U-11

A Bozsik Program tavaszi második fordulóját Dabason rendezték meg, ahol csapatunk jó teljesítményt produkálva két győzelem, két döntetlen és egy vereség eredményt ért el. Hét forduló után  20 győzelem, 4 döntetlen, 10 vereség, 73 rúgott és 46 kapott gól a mérlegünk.

Eredmények:

Ceglédi VSE – FC Dabas 2-1, Ceglédi VSE – Szigetszentmiklós 1-1, Ceglédi VSE – Dunaharaszti 1-1,     Ceglédi VSE – Budakeszi 0-3, Ceglédi VSE – Liver FC 4-2

Klemenc Attila edző: A megszokottól gyengébb összeállításban is jól szerepeltünk. A csapat a második mérkőzés után rengeteg helyzetet kidolgozva (kihagyva) remek teljesítményt nyújtott.

Csapat tagjai és gólszerzői: Gavaldik Balázs (1), Takács Botond (1) a csapat legjobb játékosa), Klemenc Adrienn, Palásti Bence (1), Takács Péter (5), Dávid Patrik, Plangár Gábor, Rimóczi János, Pintye Csaba, edző: Klemenc Attila

Leány U-15

A CVSE lány csapata hazai pályán szerepelt és okozott örömet a kilátogatóknak, akik három győztes meccset láthattak. Csupán a listavezető Szolnoktól szenvedett vereséget a Cegléd.

Eredmények

Ceglédi VSE  – Békéscsaba 1912 Előre  1-0

Ceglédi VSE  – Szegedi AK 3-0,

Ceglédi VSE  – Mezőberényi FC  6-0

Ceglédi VSE  – Szolnoki MÁV UP. 0-4

A csapat tagjai és gólszerzői: Mizsei Réka, Mándity Dorina, Laczkó Georgina, Barna Gabriella (1),       Gulyás Maja (3), Jakab Bianka, Józan Dóra (6), Boldizsár Alexandra, Horváth Boglárka, Kelemen Vivien Gévai Eszter, edző: Makrai László