U-21 Ceglédi VSE – Jászberényi SE  3-0

A Jászberény csapata nem állt ki, ezért a bajnoki három pontot játék nélkül szerezte meg a Cegléd.

U-17 Ceglédi VSE – Jászberényi SE 4-4

Gólszerzők: Czeróczki, Pataki, Szlezák, Petrik

Kecskeméti József edző: Közönség szórakoztató, edző gyilkos meccsen vagyunk túl.Gyenge kezdés, közepes folytatás, parádés finis és mégis „csak” döntetlen. Nagyon labdabiztos, gyorsan és férfiasan játszó Jászberény ellen kétszer is kétgólos hátrányból álltak fel a ceglédi legények, amiért hatalmas dicséret illeti a CSAPATOT! A második játékrészben megalkuvást nem ismerve küzdöttek, játszottak és maximálisan betartották az utasításokat. Hosszú labdákkal próbáltuk megjátszani a csatárokat a fent védekező látogató ellen. A 89.percben egyenlített a vendégcsapat egy védekezési hibát kihasználva. Ilyenkor sajnálhatjuk a kimaradt ziccereket. De összegezve a látottakat, le a kalappal  CSAPAT előtt!

U-15 Újpesti TE – Ceglédi VSE 2-3

Gólszerző: Kovács Bence (3)

Farkas János edző: Csúszós vizes talajon kellett játszanunk és sajnos nem is tudtunk hozzá alkalmazkodni az első félidőben. A második félidőre a cseréknek köszönhetően nem szép de annál fontosabb győzelmet szereztünk! Külön öröm számomra, hogy Kovács Bence felépült hosszú hát sérüléséből,és egy félidő alatt győzelemre vezette a csapatot!

U-14 Újpesti TE – Ceglédi VSE 2-2

Gólszerzők: Csépe, Tóth R.

Széchenyi Márton edző: A fővárosi csapatok ellen mindig extra motivációval lépünk pályára, főleg, ha olyan nagy múltú egyesületről van szó, mint az Újpest. A tabella harmadik helyezettje ellen kétszer hátrányból felállva elhoztunk egy pontot, ezt mindenképp sikerként értékelhetjük. Törött kézzel könnyített gipszben vállalta a játékot Menich Benjamin, aki belső védő poszton a mezőny legjobbja volt. Gratulálok a fiúknak, nagyot küzdöttek ma.

Leány U-15 korosztályú ½ pályás labdarúgó bajnokság:

Egyesületünk lány csapata a bajnokság ötödik fordulójában Szegedre utazott. Kicsit tartalékosan állt fel a csapat, de becsülettel küzdöttek a lányok. Sok gólt szereztünk, de sajnos sokat is kaptunk.

Eredmények:

Ceglédi VSE Gepárdok – Szeged AK Boszorkányok 0-3      Ceglédi VSE Gepárdok – Szolnoki MÁV 2-4

Ceglédi VSE Gepárdok – Békéscsaba 1912 Előre  1-2        Ceglédi VSE Gepárdok – Szeged 2011  3-0

A csapat tagjai és gólszerzői: Mándity Dorina, Laczkó Georgina, Bíró Angéla, Takács Réka, Barna Gabriella, Gulyás Maja (5), Simon Alexandra (1), Jakab Bianka, Horváth Boglárka, Budavári Vivien, Kelemen Vivien, Gábor Boglárka, edző: Kecseméti József