A labdarúgó NB II 22. fordulójában havazás miatt elmaradt mérkőzést játszotta szerdán Sopronban a Ceglédi VSE. A már biztos kieső, sereghajtó otthonában kínos vereséget szenvedett a Cegléd, akik a hatvan percnyi emberelőnyük alatt büntetőből szépítettek. A nemzeti Sport tudósítása:

SOPRONI VSE–CEGLÉDI VSE 3–1 (3–0)

Sopron, 250 néző. V: Kovács J. Zoltán (Kepe Arnold, Mohos Milán)

SOPRON: Molnár M. – Harangozó (Kunsági, 33.), Sifter, Czingráber, Bor – Kővári, Tóth M., Koronczai (Hadházi, 67.), Gyürki – Szabó V., Batizi-Pócsi (Szabó Á., 74.). Szakmai igazgató: Bekő Balázs

CEGLÉD: Tulipán – Preklet, Nánási, Albert, Farkas I. – Peres (Hujber, a szünetben), Ágoston (Kerekes, a szünetben), Sándor, Nyilas – Asztalos, Damásdi. Vezetőedző: Klausz László

Gólszerző: Batizi-Pócsi (1–0) a 19., Gyürki (2–0) a 27., Szabó V. (3–0) a 29., Asztalos (11-esből, 3–1) a 88. percben

Kiállítva: Molnár M. (tizenhatoson kívül kézzel fogta meg a labdát) a 33. percben

Bekő Balázs: – Emberhátrányban is derekasan küzdöttünk, ami a játékosok sportemberi nagyságát emeli.

Klausz László: – Harminc perc alatt három gólt kaptunk… Ha száznyolcvan percig játszunk, akkor sem szerzünk akciógólt.