A labdarúgó NB II. szombati játéknapján Szolnokon lépett pályára a Ceglédi VSE. A villanyfényes találkozón a Cegléd szerzett vezetést az ötvenegyedik percben, majd emberelőnyben két találattal válaszolt a hazai csapat a lefújásig. A Kisvárda is kikapott, így a kiesés ellen vívott csatában továbbra is egy pont a CVSE előnye velük szemben. A nemzetisport.hu tudósítása a szolnoki találkozóról:

SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL FC–CEGLÉDI VSE 2–1 (0–0)

Tiszaligeti-stadion, 100 néző. Vezette: Radványi Ádám (Márton Zs., Mohos)
SZOLNOK: Pokorni – Vári, Racskó, Papucsek, Rokszin (Katona B., 79.) – Zvara (Mundi, a szünetben), Mile – Bohner, Zsótér, Lengyel B. – Hamar Á. (Magos, 58.)
CEGLÉD: Miski – Robson, Miklósvári, Makrai. Szala – Koncz, Tisza K. (Rebrik, 83.) – Markó, Koós, Szabó D. (Szabó M., 67.) – Kormos (Pesti, 78.)
Gólszerző: Koncz (11-esből, 0–1) az 51., Mile (1–1) a 79., Papucsek (2–1) a 93. percben
Kiállítva: Bohner és Makrai (kakaskodásért), mindkettő a 63., Szala (második sárga lap miatt) a 75. percben
KIS KÁROLY, a Szolnok vezetőedzője: – A második félidei játékunk alapján megérdemelten nyertünk. Sorozatban negyedik hazai meccsünkön gyűjtöttük be a három pontot.
SZABÓ ISTVÁN, a Cegléd vezetőedzője: – Megnyert mérkőzést veszítettünk el, de nem csak a mi hibánkból. A két piros és a sok sárga lap sajnos az utolsó két fordulóban is megnehezíti a dolgunkat.