A labdarúgó NB II. 25. fordulójában a CVSE hazai pályán egy pontot szerzett a Sopron ellen. A gólgazdag és fordulatos mérkőzésen kétszer is vezettek a vendégek, de a lefújás előtt öt perccel még a Vasutas csapat állt nyerésre. A döntetlennel záruló találkozón szerzett egy pontot a Cegléd, amivel újabb kis lépést tett a bennmaradó 13. hely felé. Szabó István veztőedző nyilatkozata a mérkőzés után:

– Egy megnyert mérkőzést engedtünk ki a kezünkből. Kreatívan és ötletesen futballoztunk, de nem koncentráltunk 90 percen át.

Ceglédi VSE–Sopron VSE-GYSEV 3 – 3 (1 – 1 )

CEGLÉD: Miski – Robson, Makrai, Farkas I., Pesti D. – Kenderes (Tisza K., a szünetben), Koncz – Markó (Medgyesi, 88.), Koós, Szabó D. (Lipusz, 70.) – Kormos
Gólszerző: Deme (11-esből, 0–1) a 3., Szabó D. (1–1) a 37., Gaál B. (1–2) az 53., Szabó D. (2–2) a 64., Kormos (3–2) a 68., Baranyai N. (3–3) a 87. percben