Vasárnap Miskolcon kezdte meg a labdarúgó NB III tavaszi mérkőzés sorozatát a Ceglédi VSE. A DVTK II otthonában nagy csatában, emberhátrányban maradt alul a három kapufát is lövő Cegléd.

DVTK II. – Ceglédi VSE 1-0 (0-0)

DVTK Edzőközpont, műfüves pálya (zárt kapuk mögött). Játékvezető: Ducsai József (Szert Balázs, Szarvas László)

Gólszerző: Boros (87’ 1-0)

Sárga lap: Elek R. az 56., Egyed a 61., Kövér a 65., Szabó a 75., Kádas a 78., Markó a 78., Boros a 87., Ternován a 91. percben.

Kiállítva: Farkas a 47. percben.

DVTK: Egyed – Eperjesi, Elek R., Mahalek, Kádas – Ternován, Kövér, Szabó B., Icsó – Oláh, Boros. Technikai vezető: Horváth Ádám

CVSE: Verebélyi – Wild, Makrai, Farkas, Polyák, Füle, Csordás, Markó, Szkunc, Peres, Pozsár (Juhász). Vezetőedző: Varga Attila

Horváth Ádám, technikai vezető: – Az első félidőben kissé álmosan futballoztunk, a második játékrészben azonban az emberelőnyünket sikerült gólra váltani a kifejezetten jól játszó Cegléd ellen.

Varga Attila vezetőedző: A játékvezetésről jót vagy semmit. A mérkőzés inkább említést érdemel. Ma úgy érzem nem érdemeltünk vereséget, mert emberhátrányban is helyzeteket alakítottunk ki, de öt komoly lehetőségből háromszor is a kapufát találtuk el. Az ellenfél egy számunkra érdekes módon meg nem ítélt szabadrúgás elmaradása után végig vitt kontrából szerzett góllal nyert…