A labdarúgó NB II. 13. fordulójában hazai pályán játszott a Ceglédi VSE. A vendég Ajka csapata a 92. percben egyenlített és rabolt el értékes pontokat a Ceglédtől.

CEGLÉDI VSE–FC AJKA 2–2 (1–0)
Cegléd, 300 néző. Vezette: Böcskei Balázs (ifj. Varga Gábor, Punyi Gyula)

CEGLÉD: Tóth Z. – Oláh M. (Vattai, 49.), Albert I., Makrai, Pesti D. – Nagy V. (Markó, 58.), Füle Á., Koncz Zs., Szabó D. (Farkas I., 84.) – Koós, Kormos
AJKA: Jánosa – Köles, Asztalos D., Pákai G., Mogyorósi – Varga G. – Németh L. (Zámbó, 92.), Szabó Zs., Gunther, Major – Mihalecz P. (Sowunmi, 61.)
GÓLSZERZŐ: Albert I. (1–0) a 22., Németh L. (1–1) a 70., Farkas I. (2–1) a 84., Szabó Zs. (2–2) a 92. percben
KIÁLLÍTVA: Mogyorósi (páros lábbal becsúszva buktatta Koóst) a 67. percben
SZABÓ ISTVÁN, a Cegléd vezetőedzője: – Kétszer is vezettünk, de nem tudtuk megtartani előnyünket. Már megnyert meccset engedtünk ki a kezünkből, pedig jobban játszottunk ellenfelünknél, győzelmet érdemeltünk volna.

ZORAN KUNTICS, az Ajka vezetőedzője: – A kiállítás után mutatta meg igazán a csapat, hogy van tartása, hogy a játékosok tudnak egymásért küzdeni a pályán. Rászolgáltunk az egyenlítésre, az egy pontra.