A labdarúgó NB II első ceglédi tavaszi mérkőzésén a Restart Ceglédi VSE  az őszi bajnok  Békéscsabai Előre 1912 SE csapatát fogadta és pár perc híján majdnem bravúrral örvendeztette meg a kilátogató 300 néző.

Ványi Zsolt Vezető Edző nyilatkozata a mérkőzés után:

Ahogy elveszítettük a két pontot, az rendkívül fájdalmas, mert az ellenfél helyzetek nélkül tudott egyenlíteni. Óriási taktikai fegyelmezetlenséget követtünk el 2-0-nál. Mi rúgtunk szögletet és olyan megoldást választottak a játékosaim, amiről szó nem volt, hogy azt meg kell csinálni ilyen vezetés birtokában. Nagyon jó lett volna, ha az első helyezett ellen itthon tudjuk tartani a három pontot, de ez így fájdalmas. Ha azt mondom, hogy sorra dolgozza ki az ellenfél a helyzeteket, vagy sorra mögénk tudnak kerülni, azt aláírom ,viszont így kellemetlen…

Restart Ceglédi VSE–Békéscsabai  Előre 1912 SE 2–2 (2–0)

Vezette: Szilasi (Gyürüsi, Mohos)

CEGLÉD: Miski – Robson, Miklósvári, Makrai, Farkas I. – Nagy L., Kenderes, Koncz Zs., Szkunc (Ladiszlai, 87.) – Bata (Kiss T., 57.), Kormos (Medgyesi, 72.). Vezetőedző: Ványi Zsolt

BÉKÉSCSABA: Scsekics – Tolmbaye, Lengyel D., Botis, Méndez – Raducu (Juhász Gy., a szünetben), Varga N., Randjelovics – Obot (Leucuta, a szünetben), Hadar, Majoros (Pozsár, 63.).Vezetőedző: Dajka László

Gólszerző: Kormos (1–0) a 10., Kormos (2–0) a 39., Leucuta (11-esből, 2–1) a 83., Randjelovics (2–2) a 90. percben

Kiállítva: Koncz Zs. (buktatta a gólhelyzetben lévő Randjelovicsot) a 82. percben