U-21: Ferihegy Vecsés – Ceglédi VSE 4-0

Kecskeméti József edző: A téli felkészülést és a napi edzésmunkát is folyamatosan műfüvön végezzük. A tavaszi három rangadót füvön játszottuk és sajnos mindhármat el is veszítettük. Óriási a különbség a kétféle gyepszőnyeg között! Ezen a mérkőzésen még azzal a gonddal is meg kellett küzdeni, hogy betegségek miatt csupán két cseréje volt a csapatnak.

U-17: Ferihegy Vecsés – Ceglédi VSE 5 – 1 Gól: Széman

Kurucsai Milán edző: Rossz passzban játszottunk ezen a napon. Egy nálunk erősebb ellenféllel szemben csupán a második félidőben volt 15 percünk, amikor játszottunk egy kicsit, de összességében nem volt esélyünk a mérkőzésen.

U-15: Ceglédi VSE – Dunaharaszti  2-1

Gólszerzők: Hazafi, Szlezák

Farkas János edző: Kiszenvedtük. Sajnos hetek óta nélkülöznöm kell néhány játékost sérülések miatt, ezért mindig más összeállításban kell felküldenem a csapatot a mérkőzésre. A mai mérkőzésre is az  U-14- ből kellett játékost kérnem, hogy ki tudjunk állni. Kovács Bence nem okozott csalódást,  gratulálok neki a bemutatkozásához. Nem tudom mi lesz velünk jövő héttől, mert most jönnek a rangadók. Ha nem tudunk megújulni, akkor könnyen elbukhatjuk a dobogót is!

U-14: Ceglédi VSE – Dunaharaszti  8-0

Gólszerzők: Kis (3), Augusztin (3), Dudás D., Parázs

Széchenyi Márton edző:: Tavaly az őszi szezonban 1:1es döntetlent játszottunk idegenben. Akkor nem ment a játék, ma viszont remekül futballoztunk. Kis Ádi megmutatta, hogy a levegőben is ő az úr, három fejesgólja magáért beszél. Csapatkapitányunk, Kovács Bence az U15-ben debütált, nagyon fontos 3 pontot begyűjtve győztek. Gratulálunk Bencének!