TATABÁNYA FC–CEGLÉDI VSE 2–1 (0–1)
Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 400 néző. Vezette: Varga László (Kelemen Attila, Varga Gábor)
TATABÁNYA: Farkasdi – Almási, Szamosszegi (Páles, 46.), Ludánszki, Radnai – Bakos, Bozsik, Kis Sz. – Szabó B., Besztercei (Móri, 69.), Weitner (Gyürki, 90.)
CEGLÉD: Miski – Kenderes, Miklósvári (Lipusz, 71.), Farkas I., Szala Á. – Makrai – Koncz, Koós (Takács M., 71.), Markó, Rebryk (Szkunc, 81.) – Kormos
Gólszerző: Besztercei (1–0) az 58., Kormos (1–1) a 75., Bakos (11-esből, 2–1) a 88. percben
MESTERMÉRLEG
BOZSIK PÉTER: – Hektikus volt a meccs eleje, jól kezdtünk, később kiegyensúlyozottabbá vált a játék, sőt volt olyan, amikor fölénk nőtt a Cegléd. A szünetben rendeztük sorainkat, és a második félidei teljesítményünkkel rászolgáltunk a győzelemre.
VÁNYI ZSOLT, a Cegléd vezetőedzője: – Az első negyedórában álmosan futballoztunk, a harmincadik perctől folyamatosan javult a játékunk. Szokásunkhoz híven gyermeteg hibából kaptunk gólt, és döntetlennél százszázalékos helyzetet hagytunk ki, ami sorsfordító lehetett volna.