Megkezdte tavaszi pont vadászatát a Ceglédi VSE labdarúgó csapata az NB II-ben. Szombaton a Szolnoki Máv FC lépett pályára a Malomtó szélen. A nagy széllel és időnként a védekezéssel is meggyűlt  a baja mindkét gárdának, mely gólzáporos végeredményt hozott. A CVSE remekül küzdött, végig hajtott, mégsem sikerült kicsikarni a döntetlent.

Ceglédi VSE – Szolnoki Máv FC 3 – 4 ( 1 – 3 )

Cegléd 420 néző.  A mérkőzés osztályzata 3
Cegléd összeállítás: Tóth Z. 2 – Oláh M. 4, Urbán P. 3, Farkas I 3, Pesti 3, – Dóczi 3, Koncz 2 – Koós 4, Nagy V. 4, Farkas Z. 2, Balogh M. 4, Vezetőedző Szabó István
Csere: Koncz helyett Szabó D. (3) , Farkas Z. helyett Vattai (3) a szünetben, Nagy V. helyett Laczkó M.(-) a 71. percben
Szolnok összeállítás:  Pokorni 2 – Vári 3, Antal 3, Mile 3, Fritz 3, – Nagy I 4, Kenderes 3, Tóth B. 4, Csirszki 3 – Lengyel 3, Rokszin 5, Vezetőedző Kiss Károly
Csere: Lengyel B. helyett Tóth B. (0) a 66. percben, Nagy i. helyett Papucsek (0) a 79. percben, Tóth B. helyett Zsolnai (0) a 88. percben
Vezette Solymosi Péter 6, Kormányos II. Gábor, Szvetnyik Bence
Gólszerző: Rokszin (0-1) 17. perc, Nagy V. (1-1) 22. perc, Nagy I. (1-2) 33. perc, Rokszin (1-3) 42. perc, Balog M. (2-3) 61. perc, Tóth B. ( 2-4) 68. perc, Oláh M. ( 3-4) 74. perc
Mestermérleg:
Szabó István: – Idegesen kezdtük a mérkőzést és mire megnyugodtunk, addigra az ellenfelünk előnybe került. Jó mérkőzés volt sok góllal, de a védekezésünkben vannak még hibák. Ha ezt kijavítjuk, szép tavasz várhat ránk.
Kis Károly: – Látványos gólok születtek, nyilván a kapottaktól szívesen lemondtunk volna. Mindig tudtunk újítani és egy jól küzdő ellenfelet győztünk le idegenben.