A labdarúgó Liga Kupa D csoportjának második fordulójában a Ceglédi VSE Kispesten lépett pályára. A gólzáporos mérkőzést Ványi Zsolt vezetőedző értékelte :

– Nagyon durva egyéni hibákból kaptuk a gólokat, amelyek elkerülhetőek lettek volna még a Honvéd ellen is. Abban bíztam, hogy sokkal nagyobb erőbedobásra késztetjük a majdnem teljes komplett csapattal felálló NB I-es ellenfelünket.

BP. HONVÉD–CEGLÉDI VSE 5 – 3 (2 – 0)

BP. HONVÉD: Szemerédi – Ikenne-King, Lovric, Ignjatovics, Baráth – Diarra, Mancini, Vécsei (Csábi, 67.) – Vernes (Bobál G., 60.), Testardi, Holender (Prosser, 42.). Vezetőedző: Marco Rossi

CEGLÉD: Kovács A. – Markó, Miklósvári, Szabó M. (Takács M., a szünetben), Pesti – Oláh M., Kenderes, Juhász D. – Rebryk (Koós G., 74.) – Lipusz, Medgyesi (Szabó D., a szünetben).Vezetőedző: Ványi Zsolt

Gólszerző: Testardi (1–0) a 20., Testardi (2–0) a 26., Prosser (3–0) az 50., Vernes (4–0) az 57., Rebryk (11-esből, 4–1) a 67., Takács M. (4–2) a 69., Ikenne-King (5–2) a 87., Koós G. (5–3) a 89. percben