U-21 Ceglédi VSE – BVSC 8-0

Gólszerzők: Szekeres (3), Hazafi (3), Nagy, Atkári

Kecskeméti József edző: Jó idő, még jobb játékvezetés, 25 perc nagyon jó játék. Bizakodva várjuk a jövő heti rangadót! Várjuk az értünk szorítókat 2015. április 04., szombat 10 óra CVSE – Csepel !!

U-17 Ceglédi VSE – BVSC 14-0

Gólszerzők: Széman (7), Pataki (5), Czeróczki (2)

Zágon László edző: A szerény képességű ellenféllel szemben már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést. Végig jól játszva tetszés szerint értük el góljainkat. A helyzetkihasználásunk lehetett volna jobb. Dicséret illeti a csapatot.

U-15 Jászberény SE – Ceglédi VSE 2-0

Farkas János edző: Jelenleg ennyire vagyunk képesek. A befektetett munka sem hozza meg a várt eredményt. A képességek behatároltak és mi sajnos azon belül vagyunk!

U-14 Jászberény SE – Ceglédi VSE 1-3

Gólszerzők: Kovács, Menich, Orlov

Farkas János edző: Felázott, sáros pályán kellett  játszani a srácoknak, ami megnehezítette mind két csapat dolgát. Az első félidő két Klemenc bravúrral zárult és így döntetlennel vonultunk pihenőre. A második félidőben a mi akaratunk érvényesült és a küzdeni tudás meghozta az eredményt, a megérdemelt győzelmet. Szép volt fiúk!

Leány U-15

Dél-keleti csoport

Egyesületünk korosztályos lány csapata a bajnokság 8. fordulójában Szolnokon lépett pályára. A lányok óriási bravúrt hajtottak végre, az eddig veretlen (23 mérkőzésből 17 győzelem, 6 döntetlen) és listavezető Gyulai Amazonok csapatát 1-0 arányban legyőzték Gulyás Maja góljával. Csapatunk a Délkeleti csoportban a 3. helyen áll megszerzett 31 pontjával.

Eredmények:

Ceglédi VSE Gepárdok – Gyulai Amazonok 1-0, Ceglédi VSE Gepárdok – Szeged 2011 3-0

Ceglédi VSE Gepárdok – Békéscsaba 1912 Előre  0-0, Ceglédi VSE Gepárdok – Szolnoki MÁV 0-1

Csapat tagjai és gólszerzői: Takács Réka, Barna Gabriella, Mándity Dorina, Bíró Angéla, Jakab Bianka, Gulyás Maja (3), Csíszár Júlia (1), Laczkó Georgina, Kelemen Vivien, Budavári Vivien, Horváth Boglárka