Az elmúlt hétvégén a Ceglédi VSE két utánpótlás korosztály csapata lépett pályára a Malomtószélen.

U-15:

Ceglédi VSE – Rákosmente KSK  3-2 Gólszerzők: Pataki Z., Petrik S., Krajcz M.

Farkas János edző: Irreális időjárásban kellett lejátszani a mérkőzésünket, de a csapat elég jól alkalmazkodott hozzá. Hamar meg is szereztük a vezetést. A félidő végére mégis a vendégek kerültek előnybe két óriási védelmi hibának köszönhetően. A második játékrészben a csapat mindent meg tett a győzelemért, ennek köszönhetően a meccs hajrájában sikerült megszerezni a győztes találatot!

U-14:

Ceglédi VSE – Rákosmente KSK  0-1

Széchenyi Márton edző: Mindig nehéz megszólalni egy utolsó utáni percben kapott gól után. Tisztességesen küzdöttünk, ziccereket dolgoztunk ki, amelyek sajnos kimaradtak. Ritka gyenge játékvezetés mellett, döntetlent érdemeltünk volna.