U-21 Ceglédi VSE – Mészöly Focisuli 2-0

Gólszerzők: Juhász, Laczkó

Kecskeméti József edző: A mérkőzésnek két pozitívuma volt, érintetlen maradt a hálónk és a kapusunkat nem szórták ki. Gyengén játszottunk, főleg a támadó harmadban. 6-7 ziccert szórakoztunk el, ami egy erősebb gárda ellen megbosszulhatja magát! Az edzéseken tanultak szerint helyzetek kialakításáig eljutunk, de a befejezésekkel gondjaink vannak. Nincs más hátra még többet fogjuk gyakorolni!

U-17 Ceglédi VSE – Mészöly Focisuli 0-2

Klemenc Attila edző: A mérkőzést bátortalanul kezdtük, ívelgettük a labdákat és ez a játék nem nekünk kedvezett. Sajnos az első félidőben hátrányba is kerültünk. A második félidőben már megpróbáltunk a földön játszani és ez több ígéretes támadást eredményezett, de csak kapufáig jutottunk. Ellenfelünk második védelmi hibánkat is kihasználva növelte előnyét. A csapat két gólos hátrányból sem adta fel és ez pozitív.

U-15 TASK Tatabánya – Ceglédi VSE 1-2

Gólszerzők: Klément, Angyal

Farkas János edző: Nehéz mérkőzésre számítottam, – az is lett belőle – de győzelemre nem számítottam az elmúlt hetek sikertelensége miatt. Még mindig vannak hiányzók, de már teljesen más összeállításban tudtunk kiállni, mint tettük azt két hétig. A mérkőzés teljes egészében koncentráltan, nagy küzdeni akarással játszottunk. A játékkal nem voltam elégedett, de végre győztesen hagytuk el a pályát, ami a srácoknak is fontos volt, hogy nem veszítsék el a hitüket a következő hetekre.

U-14 Tatabánya – Ceglédi VSE 1-1

Gólszerző: Tóth Roland

Széchenyi Márton edző: Az ősszel 10:1-re elveszített hazai mérkőzéshez képest nagy sikert értünk el. Sokáig vezettünk, kidolgozott helyzetekig jutottunk. Végül egy pici taktikai fault hiányzott a győzelemhez, sajnos lekontráztak minket hat perccel a vége előtt. Összességében igazságos döntetlen született.