U-21 BKV Előre – Ceglédi VSE 3-0

Virág Ferenc edző: Igazi ragadó hangulatát hozta a mérkőzés. Meddő első félidei fölényünk után sajnos ellenfelünk ránk tudta erőltetni csapkodó játékát. Fő céllal a pontrúgások és bedobások elérését, amiben erősek, s mint kiderült hatékonyak is. Mi ha közel annyit, s olyan ügyesen, pontosan passzolunk, mint az U17, (amit egyébként meg is beszéltünk meccs előtt), akkor lehetett volna sikert élni. Így csak gratulálni tudok a BKV-nak.

U-17 BKV Előre – Ceglédi VSE 2-5

Gólszerzők: Pataki (2), Czeróczki, Széman, Szlezák

Kurucsai Milán edző: Nem kedvezett az időjárás a játéknak. Küzdelemből jelesre vizsgáztak a fiúk és sokadszor fordítottak hátrányból.

U-15 Ceglédi VSE – Soroksár 2-1

Gólszerzők: Boros, Kis            Kiállítva: Patonai

Farkas János edző: Számunkra rosszul indult a mérkőzés, mert az első percben gólt kaptunk, természetesen figyelmetlenek voltunk. Ami pozitívum, hogy még az első félidőben tudtuk ezt egalizálni és egyre jobban átvettük a játék irányítását. A második félidőben a vendégcsapat veszélytelen volt a kapunkra és Kis beállításával rendre gólveszélyes helyzeteket tudtunk teremteni, sőt gólt is sikerült elérni, ami győztes találatot ért a csapat számára. A vége nehézre sikeredett, mert a csapat megfogyatkozott, de a kiállítás után nagyot küzdöttek a srácok a győzelem megszerzéséért!

U-14 Ceglédi VSE – Soroksár 6-2

Gólszerzők: Simon (2), Tóth R., Orlov, Zsemlye,  Menich

Széchenyi Márton edző A mérkőzést egész végig uralva, jó játékkal sikerült győznünk. A cserék jól szálltak be, jár a dicséret az egész csapatnak.

U-11

Hatodik alkalommal rendezte meg az Abonyi KID FC nívós utánpótlás tornáját. Az U-11 (2004) korcsoportban 16 csapat nevezett, a Ceglédi VSE 11. helyen végzett.

Eredmények :                                                                                                                                                           Ceglédi VSE – Szolnoki MÁV 0 – 4, Ceglédi VSE – Nagykáta SE 0 – 4, Ceglédi VSE – Kastélydombi SE 2-0, Ceglédi VSE – Újpesti TE 0-3, Ceglédi VSE – Kelen SC 1 – 2, Ceglédi VSE – Pilisi LK 3-3

Klemenc Attila edző: A tornán a XI. helyezést értük el. Az utolsó két mérkőzést kis szerencsével és nagyobb koncentrációval nyerhettük volna és közelebb kerültünk volna az élmezőnyhöz. A csapatból Takács Pétert dicsérem nagyszerű teljesítményéért.

Csapat tagjai: Gavaldik Balázs, Takács Botond, Paulovics Gábor, Szabó Gergő, Kovács Kolos, Banai Álmos, Hrabovszki Levente, Vince Levente, Kósik János, Baranyi Tibor, Klemenc Adrienn, Takács Péter, Pintye Csaba

U-7

Hatodik alkalommal rendezte meg az Abonyi KID FC nívós utánpótlás tornáját. Az U-7 (2008) korcsoportban 12 csapat nevezett, a Ceglédi VSE csoportjában három győzelem és két vereség után a 4. helyen végzett, így nem jutott be a döntőbe.

Eredmények:                                                                                                                                                           Ceglédi VSE – SC Hírös-Ép 5-1, Békéscsabai LA – Ceglédi VSE 2-0, Ceglédi VSE – Szanda Focisuli 0-2, Ceglédi VSE – Abonyi KID FC 6-2, Ceglédi VSE – Tehetség SE Jászberény 6-2

Csapattagok: Baricza Péter, Gigor László, Hank János Milán, Kósik Tamás, Márok Benedek, Répás Levente, Révész Máté, Vörös-Szücs Iván, edző Ecseri Károly