U-19 Ceglédi VSE – BKV Előre 2-1

Gólszerző: Czeróczki Áron (2)  Jók : Czeróczki, Jakab, G. Bíró, Simon, Kovács

Kecskeméti József edző: Nagyon szeretünk nyerni, főleg a fővárosi srácok ellen. A mai napon semmi kétség nem fért a győzelmünk jogosságához. Hamisítatlan rangadót vívtunk a tavalyi második ellen és teljesen jogosan vágtunk vissza a tavaszi fájó vereségért! Kiváló játékvezetés mellett szemre is tetszetősen játszottunk, főleg a mérkőzés első harmadában. Talán itt van egy kis hiányérzetem a kimaradt ziccerek miatt. A megroggyant ellenfelet könyörtelenül ki kell tudni végezni, meg kell érezni a lehetőséget, a vérszagot és lecsapni, mert különben munkás lesz a vége, mint jelen esetben is. Ami viszont mindenért kárpótolt az a második gólunk. Nyolc ceglédi labda érintés után, kitűnő centerezést láthattunk, parádés befejezéssel. Irigylem azokat az edző kollégákat, akik bő létszámú kerettel  edzhetnek, meccselhetnek, nem két cserével kell nekifutniuk a mérkőzéseknek. Remélem ebből a szempontból is hamarosan kiegyenesedünk, megoldódnak a munkahelyi és az iskolai problémáink még erősebb lesz a keretünk a visszatérőkkel és ismét dobogón végez az U19-es gárdánk  a bajnokság végén és legalább két játékossal bővítjük a felnőtt csapatunk keretét a nyári felkészülésre.

U-17 Ceglédi VSE – BKV Előre 0-4

Farkas János edző: Fizikális fölényét teljes mértékben kihasználta a vendégcsapat. De az a csapat, amelyik 90 perc alatt nem tud kidolgozni egyetlen egy helyzetet sem, az nem is érdemel mást csak vereséget. A bekapott gól után sajnos a csapat morálisan szétesett, ezt a jövőben orvosolni kell!

U-15 Ceglédi VSE – Rákosmente KSK 1-5

Gólszerző: Várkonyi Ferenc

Széchenyi Márton edző: 240 perc alatt egyetlen rúgott gólt tudunk felmutatni, ami nagyon megnehezíti a dolgunkat. Sokkal koncentráltabban kell bánni a ziccereinkkel, amiket egyébként sikerül kidolgoznunk.

U-14 Ceglédi VSE – Rákosmente KSK 2-1

Gólszerzők: Horváth Dániel, Zsemlye Balázs        Jók: Orlov, Kotlár, Zsemlye, Juhász

Pintér István edző: Nem játszottunk jól, ezért sajnos az első félidőben hátrányba is kerültünk. Egy kis átszervezés után a második játékrészben már motiváltabban és koncentráltabban játszottunk, az így kialakított fölényünknek köszönhetően megfordítottuk a mérkőzés állását és jogosan itthon tartottuk a három pontot.

Leány U-15

Lány csapatunk a bajnokság második fordulójában folytatta jó szereplését. Mezőberényben is veretlenül, 3 győzelem, 1 döntetlen eredménnyel zárt és 20 ponttal vezeti csoportját.

Eredmények:

Ceglédi VSE Gepárdok – Békéscsaba 1912 Előre  1-0, Ceglédi VSE Gepárdok – Szegedi AK 5-0, Ceglédi VSE Gepárdok – Mezőberény 6-1, Ceglédi VSE Gepárdok – Gyulai Amazonok 0-0

A csapat tagjai: Mizsei Réka, Mándity Dorina, Laczkó Georgina, Bíró Angéla, Barna Gabriella, Gulyás Maja, Jakab Bianka, Csiszár Júlia, Magyari Noémi, Józan Dóra, Boldizsár Alexandra, Kocsis Melinda, Horváth Boglárka, Kelemen Vivien