U-19: Restart Ceglédi VSE – Ferihegy Vecsés  3-0

Gólszerzők: Szabó M., Márki B., Bata Cs.

Márton Pál edző: Két azonos képességű csapat küzdelmét hozta a mérkőzés, amelyen a jobb teljesítményt nyújtó védelem – élen a kapussal – mellett az eredményesebb játékot produkáló gárda szerezte meg a győzelmet.

U-17: Restart Ceglédi VSE – Ferihegy Vecsés  8-2

Gólszerzők: Hazafi (3), Kisgyörgy (2), Juhász, Határ, Szabó

Kecskeméti József edző: Jól kezdtünk, azt hittük meg van a mérkőzés, de az ellenfelünk váratlanul egyenlített. Kettőt cseréltünk a fordulás után, amitől olyan fordulatszámon pörögtek a srácok, amit az ellenfelünk nem tudott lereagálni. GRATULÁLOK az egész CSAPATNAK!

U-19: Monor SE – Restart Ceglédi VSE  3-1

Gólszerző: Viniczai V.

Márton Pál edző: Adományozó szerepkörben léptünk fel Monoron. A hazaiakból „Pünkösdi királyt” csináltunk. A szerdai mérkőzéshez képest elől és hátul is óriási hibák jellemezték a csapat játékát, aminek következménye a 3-1 arányú vereség.

U-17: Monor SE – Restart Ceglédi VSE  0-3

Gólszerzők: Simon, Gabai, Hazafi

Kecskeméti József edző: Összehasonlítva a lőtt góljaink számát a közvetlen riválisainkéval, kevés. Úgy gondolom többek között ezért sem a dobogó második fokáért küzdünk, hanem a negyedik hely megtartásáért. Kevés gólt lövünk, lőttünk, ezt a mai mérkőzés hűen tükrözte. Ha csak a ziccerek felét kihasználjuk két számjegyű győzelmet arathattunk volna. Játékban viszont léptünk előre úgy védekezésben, mint támadásban. Csak azok a fránya ziccerek ne lennének…

U-15: Restart Ceglédi VSE – Salgótarján  3-2

Gólszerzők: Szlezák, Petrik, Károlyi

Farkas János edző: Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, ezért jól felkészültünk a vendég csapatból. Az én dolgomat sajnos nehezítette, hogy többen kiránduláson vettek részt. Az első félidőben mindkét csapat csak lehetőségekig jutott el, de egy ilyenből a vendégek megszerezték a vezetést. A második félidőre fordult a kocka és csapatom nagy lelkesedése meghozta a sikert. A mérkőzés összképe alapján megérdemelt a győzelmünk. Bravó a srácoknak!!

U-13: Restart Ceglédi VSE – Salgótarján  1-5

Gólszerző: Hartyáni N.

Zágon László edző: Nagyon tartalékosan álltunk fel a listavezető ellen, ez megmutatkozott az eredményen is. Már az első percben gólt kaptunk, mi viszont csak pontrúgások után tudtunk veszélyeztetni, gólunk is ebből született. Elkerülhető gólokat kaptunk, de gyenge teljesítményt nyújtottunk. Az utolsó 15 percet sérülés miatt emberhátrányban játszottuk, már nem volt cserém. Remélem a hátralévő fordulókban még tudunk javítani.