U-21: Jászberény – Ceglédi VSE  0-4

Gólszerzők: Farkas (2), Viniczai , Juhász

Kecskeméti József edző: A játékkal eddig sem volt sok gondom, ellenben az eredményeinkkel.  A mai mérkőzésen jól, gólra törően fociztunk. A tizenkettedik percben már 0-2 volt, a hazaiak alig jutottak el a kapunkig. Kicsit mérges voltam szünetben amiatt, hogy a döntő találatot nem vittük be még a lefújás előtt. A szünetben beálló Gabai első labda érintéséből büntetőt harcolt ki, amit Viniczai értékesített. A három pont sorsa eldőlt, így lehetőséget tudtam adni mindenkinek a keretből. Bízom benne,hogy a hátralevő meccseinken fel tudunk zárkózni a közvetlen élmezőnyhöz és egy jól sikerült téli felkészüléssel bátor célt tűzhetünk ki tavaszra.

U-17: Jászberény – Ceglédi VSE  2-0

Kecskeméti József edző:  Sajnos megszakadt a veretlenségi sorozat. A múlt heti két buta kiállítás után eltiltás miatt hiányzó kulcs játékosok mellé hárman is megsérültek a meccs közben, így már öt kezdő játékost kellett volna pótolni. Nem sikerült. Enerváltan, sok hibával játszottunk.

U-15: Ceglédi VSE – Salgótarjáni SI  4-2

Gólszerzők: Földi (2), Pataki, Atkári

Farkas János edző: Végre játszottunk egy jó mérkőzést. Az első félidő megint parádésra sikerült, tíz perc után két gólos előnyre szereztünk. Rúgtunk még két gólt, de a játékvezető egyiket les miatt nem adta azt meg. A második félidő viszont nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna. A srácok bent maradtak az öltözőben, és csak döntetlenre hoztuk a második játékrészt. Ez intő példa lehet a jövőre nézve.

U-14: Ceglédi VSE – Salgótarjáni SI 5-2

Gólszerzők: Kecskés, Simon, Hartyáni, Kovács, Dudás,

Széchenyi Márton edző: Koncentráltan, jól futballozva győztük le ellenfelünket. Biztató főpróbája volt ez a mérkőzés a jövő heti derbinek, ahol az éllovast fogadjuk! Az új műfüves pályán profi körülmények között készülhetünk a megmérettetésre, ami óriási lökést adhat a csapatnak!