U-19

Dunakanyar Szentendre – Ceglédi VSE  2-7

Gólszerzők: Szekeres (3), Simon (3), Hazafi Ákos Jók: Szekeres,Simon, Czeróczki, Cseh S.

Kecskeméti József edző: A második félidőben húsz percig játszott úgy a csapat, ahogy tud, ahogy elvárható tőle! A többit kidobhatjuk a kukába. Tudomásul kell venni, hogy futás és a párharcok megnyerése nélkül, ráadásul mellényben nem lehet játszani!

U-17

Dunakanyar Szentendre – Ceglédi VSE 1-6

Gólszerzők: Szlezák (4), Angyal, Hazafi Gergő Jók: Bence, Szabó, Parázs, Hazafi, Szlezák

Farkas János edző: Nekünk ezt a mérkőzést kötelező volt megnyerni és ezt a srácok teljesítették. Keményen dolgozunk tovább, hogy még jobbak lehessünk.

Az U-16  lány csapat Dabason vett részt egy hat csapatos tornán, ahol a második helyen végzett.

Eredmények:

Ceglédi VSE –  SZTK Erima   4-0   Góllövők: Magyari Noémi (2), Gulyás Maja, Barna Gabriella

Ceglédi VSE – FC Hatvan     1-1   Góllövő: Magyari Noémi

Csoport elsőként a másik csoport második helyezettjével játszottak a döntőbe jutásért:

Ceglédi VSE – Vasas Kubala Akadémia  3-2   Góllövők: Gulyás Maja (2), Magyari Noémi

A döntőben újra a Hatvannal játszottak:

Ceglédi VSE – FC Hatvan FC 1-2   Góllövő: Gulyás Maja

A torna legjobb játékosa csapatunkból került ki, Magyari Noémi személyében.

Csapat tagjai: Kocsis Melinda, Laczkó Georgina, Boldizsár Alexandra, Józan Dóra, Jakab Bianka,       Barna Gabriella, Gulyás Maja, Magyari Noémi, Horváth Boglárka, Kelemen Vivien

Makrai László edző: Jó színvonalú tornán, jó játékkal sikerült ezüst érmet szereznünk! A döntőben csak a sok kimaradt helyzet miatt vagyok kicsit elégedetlen, de összességében jó teljesítmény volt!