A Ceglédi VSE felnőtt labdarúgócsapat második edzőmérkőzésén 2015. július 11.-én az NB III. nyugati csoport tavalyi 4. helyezett Rákosmente KSK csapatával mérkőzött meg sikeresen. A kezdeti tapogatózás után a 15. percben Csordás Szabolcs egy mélységi passzal indította Pozsár Dánielt, aki megszerezte csapatunknak a vezetést. A 27. percben Makrai László volt a gólpasszt adó, a gólszerző pedigCsordás Simon. A 34. percben egy baloldali védelmi hiba után a beadásból szépítettek a hazaiak.A félidőben több cserét hajtottunk végre. Az RKSK a 61. percben egy kezezéssel induló támadásból megszerezték az egyenlítést.Sokáig nem örülhettek az egyenlítésnek, mert előbb a 71. percben egy baloldali Szkunc beadás urán Csordás Simon, majd a 81. percben Lackó Milán egy labdaszerzés után szerzett gólt a Ceglédnek. A mérkőzés összképe alapján megérdemelten nyertünk 4-2 arányban.

Ceglédi VSE: Aszódi Miklós (Verebélyi Konrád) – Buczkó István, Szabó Martin (Virág Balázs), Makrai László, Farkas András (Zsíros Ádám), Viniczai Viktor (Nagy Richárd), Csordás Szabolcs, Markó Ádám, Sánta Attila (Szkunc Vjacseszláv), Csordás Simon, Pozsár Dániel (Laczkó Milán)

Varga Attila vezetőedző: Rossz dolog, hogy kaptunk két gólt. Jó viszont, hogy félidőnként rúgtunk    két-két gólt. Új csapat formálódik, elégedettek lehetünk a mutatott játékkal.

A játékoskeret alakulásáról a jövő hét folyamán fogjuk tájékoztatni a kedves szurkolókat.   Következő edzőmérkőzésünk: 2015. július 15.-én 17:00 óra, BKV Előre – Ceglédi VSE.