U-15: Soroksár – Restart Ceglédi VSE  1 – 1

(18. fordulóból halasztott)

Gólszerző: Pataki Z.

Farkas János edző: Bravúros pontszerzés? Igen, ha azt nézem, hogy a csapatom 60 percet játszott emberhátrányban, köszönhetően a játékvezető túlzott szigorának. A félidőt előnyben zártuk egy jól elvégzett szabadrúgás után, és még volt egy kapufánk, ami nem befelé pattant. A második félidőt inkább védekezéssel próbáltuk menteni. Volt még egy kapufánk és két meccslabdánk, de elhibáztuk és ahogy lenni szokott a vége előtt tíz perccel egy lecsúszott lövés beesett a hosszúba. Nagyon jó meccset játszottunk és szerintem ott hagytunk két pontot, a srácok mindent meg tettek a győzelemért, de nem volt szerencsénk.

U-13: Soroksár – Restart Ceglédi VSE  0-0                                                                                                             (18. fordulóból halasztott)

Zágon László edző: Fegyelmezett, taktikus, jó játékkal értékes egy pontot szereztünk a bajnokságban második helyen álló Soroksár otthonában. Elégedett voltam az egész csapat játékával.

U-19: Restart Ceglédi VSE – Budafoki LC  1-1

Gólszerző: Szabó M.

Márton Pál edző: Hiába volt javunkra a 80%-20% labdabirtoklási arány, ezt nem tudtuk eredményben is hozni. Lassan járattuk a labdát és a befejezéseink is rendre pontatlanok voltak.

U-17: Restart Ceglédi VSE – Budafoki LC  2-1

Gólszerzők: Szekeres B., Hazafi Á.

Kecskeméti József edző:  Csak a szerencsének köszönhető, hogy ezt a mai mérkőzést megúsztuk súlyos sérülés nélkül! Komolyan mondom ifi meccsen én még nem láttam ennyire durva, alattomos csapatot, mint a mai ellenfelünk.  Ráadásul még önmagunkhoz képest gyengén is játszottunk, így igen nehezen született meg a győzelem, amiért szó szerint vért izzadtunk.

U-15: Restart Ceglédi VSE – Dunakeszi VSE  3-0

Gólszerzők: G.Biró (2),Terék M.

Farkas János edző: Egy héten belül a harmadik mérkőzésünket játszottuk, ez meg is látszódott a fiúkon. Az első félidő pozitívuma, hogy a mérkőzés első percében megszereztük a vezetést.                          A második játékrészben valamivel frissebbek voltunk köszönhető a cseréknek, sokkal bátrabb lett a támadó játékunk. Dicséret illeti a csapatot mert három meccsből – abból kettő idegenben -hét pontot szereztünk.

U-13: Restart Ceglédi VSE – Dunakeszi VSE  3-0

Gólszerzők: Hörömpő L., Kovács B., Parázs B.

Zágon László edző: Az első félidőben formás támadásokat vezettünk, jól passzoltunk. Ennek köszönhetően két gólos előnnyel mentünk szünetre. A második félidőben a nagy meleg miatt visszafogottabb lett játékunk, de szereztünk még egy gólt. Végig irányítottuk a mérkőzést, győzelmünk megérdemelt.