A női NB II. 2020-2021 évi szezon záró fordulójában az Érd Arénában lépett pályára a Ceglédi Kék Cápák felnőtt csapata. A bajnoki helyezés szempontjából sajnos már tét nélküli mérkőzésen remekül kezdtek a Cápák, akik az első negyedórában még 2-3 góllal vezetni tudtak, de ezután felzárkózott az Érd. 40 percig fej-fej mellett játszottak a csapatok, majd 14-13-as állás után az utolsó 20 percre elfogyott a Cegléd ereje és a házigazdák  12-2-re hozták ezt a szakaszt.

Érd U22 – Ceglédi Kék Cápák 26 – 15 ( 11 – 9 )

Érd Aréna, zártkapus mérkőzés, vezette Eichkern, Palágyi

Cegléd: Szegedi Brigitta, Juhász Bernadett(kapusok), Vuletic Suncica 4, Tóth Adrien 4(2), Dobos Renáta 3, Földi Mónika 2, Pocsai-Halasi Réka 1(1), Török Melinda 1,  Farkas Szimonetta, Peszeki Laura, Kovács Aliz, Farkas Fruzsina, edző Jakab László

Hétméteres: 8/5, ill. 6/4

Kiállítás: 8, ill. 4 perc

Jakab László: – Tipikus utolsó mérkőzés volt, amikor a lányok már úgy gondolták, hogy nincs tét. Egy nagyon jó kezdés után felpuholtunk és a védekezésünk sem volt éles, majd a  támadásainkban sem volt már átütő erő.  Sajnos megérdemelt volt az ekkora különbségű hazai győzelem.