A női kosárlabda NB I alapszakaszának záró fordulójában szombaton a Miskolcot fogadta a CEKK a Gál József Sportcsarnokban. A félidőben még vezetni tudott a Cegléd, de végül a tabella második vendégek nyertek és mivel a Vasas kikapott a BEAC otthonában, a Cegléd jutott a nyolc közé. A Nemzeti Sport tudósítása:

VBW CEKK CEGLÉD–ALUINVENT DVTK MISKOLC 71–79 (20–15, 24–27, 11–23, 16–14)

Cegléd, 400 néző. V: Hervay, Kovács N., Horváth Cs.

CEGLÉD: SWANIER 9/3, POPOVICS 21/3, Révész B. 6, Kobolák 7/3, Hamilton-Carter 12.Csere: GORJANÁCZ 11/9, Baugh, Böröndy D. 5/3, Király. Edző: Peter Jankovic

DVTK: Medgyessy 2, Kányási 1, WALKER-KIMBROUGH 24/6, SKORICS 16/3, MOKANGO 14. Csere: Szabó Fanni 3, Zele 12/6, Szűcs R. 5/3, Putnina 2. Edző: Cziczás László

Az eredmény alakulása. 2. perc: 7–5. 5. p.: 9–9. 8. p.: 17–12. 12. p.: 22–20. 16. p.: 31–32.19. p.: 40–39. 23. p.: 46–48. 27. p.: 54–61. 34. p.: 62–66. 37. p.: 64–73

Kipontozódott: Révész B. (37. p.)

Peter Jankovic: – A harmadik negyed volt a döntő, ott kerültünk hátrányba. A vendégek keményebben kezdtek védekezni, ami nekünk ezúttal sem feküdt, és egy ilyen erős csapat ellen bárhogy küzdöttünk, már nem tudtunk visszajönni a meccsbe.

Cziczás László: – Nekünk ez egy főpróba volt a playoff előtt. Nem a legjobb játékunkat mutattuk, de a tartásunkat dicséri, hogy így is sikerült nyerni a hazai pályán nagyon erős Cegléd ellen. Erre tudunk építeni a következőkben. Nagyon várjuk a rájátszást és szeretnénk a négy közé jutni.