A teke NB I 18. fordulójában hazai pályán játszott a Cegléd,  a Gázművek MTE gárdáját látta vendégül. Ősszel szoros csatában 5:3 arányban a fővárosiak nyertek, ezért már nagyon várta a Vasutas a visszavágót.
Első párban Szarka -jó formáját előhozva- remekül játszott és verte simán ellenfelét, míg párja Zsiros lassan, de belelendült a játékban és szerezte meg a másik csapatpontot. 2:0 és 82 fa a Cegléd javára.
Középen Varga csodálatos kezdés után elfáradt ugyan, de sikerült nyernie, viszont Rimóczi szettpont veszteség nélkül múlta felül ellenfelét. 4:0 és 153fa a Vasutasnak. A kérdés ismét az, hogy megint bealszik a befejező páros, vagy végre összejön egy nagyobb arányú győzelem?
Végén Hűvös és Kállai lépett pályára. Hűvös első két szettjét elvesztette, de Kállai hozta….a befejező párosok kiélezett csatát vívnak. Ezen a napon azonban a Vasutas játékosai minden erejüket összeszedték az utolsó 60 gurításra, és remekül hajrázva hozták el mind a két pontot. 8:0 a Vasutas javára!!!

Az Ifjúságiak egy megnyerhető mérkőzést vesztettek el döntetlenre. 2:2

Eredmények: Ceglédi VSE – Gázművek MTE 8:0 (3267:3027)
Pontszerzők: Szarka Péter: 567fa; Zsiros Gyula 521fa; Varga István 553fa; Rimóczi Zoltán 550fa; Hűvös Zsolt 550fa; Kállai Zoltán 529fa
Ifjúságiak: Ceglédi VSE – Gázművek MTE 2:2 (970:965)