A labdarúgó NB III. 16. fordulójában szabadnapos volt a CVSE, úgy ahogyan a válogatott pótselejtező miatt az NB I-es Vasas is, ezért mindkét csapatnak jól jött a szezon közbeni edzőmeccs. Az első 45 percben még jól tartottuk magunkat, félidőben 2-1 volt az eredmény. Szünet után volt egy kisebb periódus, amikor a házigazdák eldöntötték a meccset. Csapatunkban mindenki pályára lépett, aki egészséges.

Vasas – Ceglédi VSE 4-1

Cegléd: Trepák – Peres, Szabó M., Virágh, Farkas A., Szkunc, Füle, Markó, Sánta, Csordás S., Laczkó félidőben cserék: Aszódi, Szabó B., Viniczai, Rozman, Pozsár, Zsíros

Varga Attila vezetőedző: Az első félidőben nagyon jól néztünk ki, szinte eltűnt az osztálykülönbség. A cserék után volt egy tíz perces zavar a második játékrész elején, amikor eldőlt a meccs. Az eredmény ma nem volt fontos, a meccsterhelés annál inkább.