A labdarúgó NB II 27. fordulójában szombaton a Ceglédi VSE a Balmazújvárost fogadta a Malomtó széli stadionban, ahol nem várt vereséget szenvedett a Cegléd. Ungureán László tudósítása:

CEGLÉDI VSE–BALMAZÚJVÁROS 0–4 (0–2)
Cegléd, 500 néző. Vezette: Böcskei Balázs (Pápai Zoltán, Szvetnyik Bence)

CEGLÉD: Kovács A. – Albert I., Makrai, Farkas I., Pesti D. – Koncz – Majoros (Koós, 57.), Dóczi (Vattai, 79.), Markó – Kormos, Balog M. (Kovács D., 57.)
BALMAZÚJVÁROS: Radosevic – Bokros, Papp F., Kiss L., Németh Á. – Vachtler (Tóth L., 85.), Batarelo, Sigér, Pavlicsic (Kónya, 58.) – Mijatovic, Vajda S. (Farkas II B., 77.)
GÓLSZERZŐ: Bokros (0–1) a 25., Mijatovic (11-esből, 0–2) a 42., Vajda S. (0–3) a 49., Vachtler (0–4) a 82. percben
KECSKEMÉTI JÓZSEF, a Cegléd megbízott edzője: – Mindkét kapu előtt szerencsétlenek voltunk. Rengeteg, köztük régen látott szurkoló is kilátogatott a mérkőzésre, akik nem ezt érdemelték volna. A csapat helyett is szégyellem magam.

FECZKÓ TAMÁS, a Balmazújváros vezetőedzője: – Az első félidőben nagyon jól játszott a Cegléd, de gólt – kettőt is – csak mi szereztünk. Szünet után átvettük az irányítást, és remek csapatmunkával megérdemelt győzelmet arattunk.